reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Ja już mam sporo ciuszkow. Dużo neutralnych. Kupiłam ostatnio 2 dziewczęce komplety :) Ale ogólnie czekam na badanie polowkowe Na koniec kwietnia.żeby jeszcze raz potwierdzić płeć. Ale lekarka stwierdziła ,ze jest pewna , ze.dziewuszka. (17tc) bo nie ma jaj :D

Mam sporo też z ciucholandow fajnych ciuszkow w ogóle nie używanych :D
 

Załączniki

  • orca-image-1522776496546.jpg_1522776497117.jpeg
    orca-image-1522776496546.jpg_1522776497117.jpeg
    91,7 KB · Wyświetleń: 246
Ja byłam na zakupach z moim wybrankiem tydzień przed świętami i akurat załapaliśmy się na fantastyczne promocyjne okazje na dziale dziecięcym, tak się obkupiłam, że normalnie szok, wydałam chyba 500 złotych, ale opłacało się, bo teraz mam już pełen asortyment i mogę spokojnie czekać na przyjście na świat mojego maluszka :)
 
Ja czekam aż się dowiem co w tym brzuchu siedzi. :-) tzn. jeśli chodzi o kupno ciuszków... choć jak będzie córka to już widzę szalejace po sklepach babcie.
 
reklama
Witam,
Jeżeli kompletujecie już wyprawkę dla swoich pociech to polecam zajrzeć tutaj pandusia.com.pl
Może wpadnie wam coś w oko :)
 
Do góry