)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy

Marciaa

Mamma 04.2010 i 02.2012
Miasto
Kamionki/Poznań
Rozwiązania
0
Dziewczyny popadłyście już w szał zakupowy?
chwalcie się jak upolowałyście coś fajnego :)

reklama

martabunia

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Ja już mam sporo ciuszkow. Dużo neutralnych. Kupiłam ostatnio 2 dziewczęce komplety :) Ale ogólnie czekam na badanie polowkowe Na koniec kwietnia.żeby jeszcze raz potwierdzić płeć. Ale lekarka stwierdziła ,ze jest pewna , ze.dziewuszka. (17tc) bo nie ma jaj :D

Mam sporo też z ciucholandow fajnych ciuszkow w ogóle nie używanych :D

Załączniki

krysiakrakow77

Początkująca w BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Ja byłam na zakupach z moim wybrankiem tydzień przed świętami i akurat załapaliśmy się na fantastyczne promocyjne okazje na dziale dziecięcym, tak się obkupiłam, że normalnie szok, wydałam chyba 500 złotych, ale opłacało się, bo teraz mam już pełen asortyment i mogę spokojnie czekać na przyjście na świat mojego maluszka :)

GoJ

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
10
Ja czekam aż się dowiem co w tym brzuchu siedzi. :-) tzn. jeśli chodzi o kupno ciuszków... choć jak będzie córka to już widzę szalejace po sklepach babcie.

adam_beatka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
ja ostatnio wpadłam w taki szał zakupów, że wykupiłam prawie wszystko ze sklepy psoty.com :D mam zapas ubranek na pół roku chyba haha

majcherek

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
ja na reserved wykupiłam zimowe na przyszły rok;-) kurtki po 39 zł

reklama
Rozwiązania
0
Witam,
Jeżeli kompletujecie już wyprawkę dla swoich pociech to polecam zajrzeć tutaj pandusia.com.pl
Może wpadnie wam coś w oko :)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry