reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Załamanie

reklama
Powiem Tobie nie jesteś pierwsza i ostatnia. Musisz być silna, z matką próbuj aż do skutku..bo na początku bez nieniej sobie nie poradzisz. Twój towarzysz który uciekł od odpowiedzialności jest najzwyklejszym tchórzem bez dwóch zdań, czy tak czy siak będzie musiał płacić alimenty na dziecko czy to mu się podoba czy nie. A Ty w tym wyjątkowym stanie musisz nie dać się zwariować, młoda jesteś musisz mieć świadomość tego, że dziecko zmienia w życiu. W mojej rodzinie były dwa takie przypadki ciotka w wieku 16 lat urodziła bliźniaki teraz to już dorosłe chłopy są, ale o co mi chodzi ciotka nie dała się zwariować skończyła szkołę, studia itd. Kolejna siostra jak jej tchórz dowiedział się że jest w ciąży też uciekł, została sama i A wszelką cenę chciała się pozbyć dziecka jak jej dałam jazzu to jej w buty poszło, obecnie jej syn na 10 lat a ona jest szczęśliwa mężatka z brzuszkiem z drugim brzdacem. Pamiętaj mimo że tamten Cię zostawił całe życie nie będziesz sama; spotkasz z czasem kogoś kto będzie za tobą dzieckiem całym sobą. Nie łam się . ..A jak ex będzie chciał wrócić to odpuść raz uciekł może drugi raz to zrobić a w ten czas rany jeszcze bardziej się pogłębia.
 
Boję się że nikt mnie nie pokocha tak naprawdę, mama chce mnie z domu wykopać więc nwm czy coś się zmieni, a on raczej nie wróci ma dziewczynę która jest z nim w ciąży i tworzą sobie szczęśliwą rodzinkę

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to jest ten sam przypadek co z moją siostrą. Tamten też drugiej dziecko zrobił i poszedł do kolejnej. Spokojnie pokocha pokocha tylko Ty będziesz musiała tego chcieć.
 
reklama
Do góry