reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Żałoba - badania

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez Magda F-K, 13 Styczeń 2010.

 1. Magda F-K

  Magda F-K

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam serdecznie,

  Jestem doktorantką psychologii. Prowadzę badania nad procesem żałoby i radzenia sobie ze stratą bliskiej osoby. Wybrałam ten trudny obszar z racji, że podobnie, jak wielu z Państwa, mnie również dotknęła boleśnie śmierć kogoś bliskiego.
  Doskonale zdaję sobie sprawę jak trudne i przykre uczucia bombardują Państwa w tym momencie życia. Każdy radzi sobie z nimi w swój indywidualny sposób i mam nadzieję, że przyjrzenie się tym sposobom ma szansę pomóc osobom osieroconym przez kogoś ważnego i bliskiego, które zgłaszają się po pomoc psychologiczną. Stąd właśnie pomysł na tak trudne badania ludzkiego smutku i żalu.
  Jeśli ktoś z Państwa zechciałby wziąć udział w moich badaniach - serdecznie zapraszam i już teraz chylę czoła przed tymi osobami, z racji, że wiem jak bardzo jest to trudne.
  Wspomniane badania obejmują osoby, które utraciły osobę bliską (rodzica, dziecko, rodzeństwo, przyjaciela) w przeciągu ostatnich kilku miesięcy i wiążą się z wypełnieniem pięciu niedługich kwestionariuszy, są anonimowe i ich wyniki posłużą tylko do analizy naukowej i, mam nadzieję, przyszłej pomocy osobom w podobnym momencie życia.
  Bardzo proszę o kontakt te osoby, które zechciałyby otrzymać zestaw wspomnianych kwestionariuszy (magda.f.k@gmail.com).
  Jest to dla mnie szczególnie cenne.

  Pozdrawiam serdecznie.
  Magda
   
 2. reklama

Poleć forum