reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zamrażać czy pasteryzować?

Dołączył(a)
28 Wrzesień 2006
Postów
14
Witam!!!
Moi teściowie mają wielki warzywny ogródek. W związku z tym chciałabym to wykorzystać i porobić trochę jedzonka dla małej na zaś.
Czytałam, że niektóre z was zamrażają. Jak długo może to być w zamrażarce?
Zastanawiałam się też nad pasteryzowaniem, ale o tym nic nie słyszałam.
Pozdrawiam
 
reklama
ja zamrażam warzywka ,kroje w kosteczke rozsypuje na tacce i zamrażam ,jak juz sa zmrozone to te kosteczki zsypuje do jednego wiekszego pojemnika tak że moge potem wziąść garsc kosteczek i do garnka:-)

poszukałam w gogle mrozenie czy zamrażanie warzyw i tam znalazłam jakąs strone i fajnie było napisane co i jak mrozic ile moga być w zamrażalniku i jak sie blanszuje :-)

a mam zamrozone marchew ,brokuły, dynię, fasolkę ,pietruszke, seler,i owoce - maliny


polecam to jest fajny sposób i najlepszy na zachowanie witaminek,mo i najmniej pracochłonny
 
Do góry