reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanik objawów

Dołączył(a)
3 Czerwiec 2018
Postów
1
Czy zanik objawów najczęściej znaczy poronienie?
Od początku miałam bardzo słabe objawy, tylko lekki ból piersi i ból brzucha. Od wczoraj nic. Piersi jeszcze delikatnie pobolewały ale już coraz mniej. Brzuch nie boli już wcale.
Na USG w 6tyg było widać bojące serce.
Biorę luteine 2 razy dziennie przez bóle brzucha na początku ciąży.
Jestem teraz na początku 9 tygodnia ciąży.
 
reklama
Hej, nie martw się. Ja nie miałam kompletnie żadnych objawów 😊 ani bólu piersi, młodości jedynie przez tydzień od 6-7 tygodnia i zmęczenie do 3 miesiąca później już nic. Żadnej zgagi. A jak zaczął się drugi trymestr to w ogóle bym nie wiedziała, ze jestem w ciąży, gdyby nie kopniaki małej. 😊 Powodzenia😊😙
 
Do 8 tygodnia miałam typowe objawy ciąży - mdłości, nabrzmiałe piersi i totalny brak energii. Nagle to wszystko minęło i bałam się, że stało się coś złego. Oczywiście niepotrzebnie się nakręcam i szukałam informacji w internecie, wpadłam w lekką panikę. Z perspektywy czasu wiem, że był to niepotrzebny stres. Organizm zwyczajnie zaczął przyzwyczajać się do zachodzących zmian, do burzy hormonów. Zawsze uspakajałam się po usg, ale nie na długo. Ciążą to stresujący czas, ale nie ma sensu przejmować się rzeczami, na które nie mamy wpływu, zwłaszcza na początku. Jeśli dbamy o siebie i Maleństwa w naszych brzuchach, to nie powinnyśmy stresować się na zapas. Jako przyszłe matki robimy przecież wszystko żeby być zdrowe i mieć zdrowe szkraby. Pozdrawiam :)
 
Do góry