reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanik objawów ciążowych

Dołączył(a)
9 Luty 2024
Postów
1
Jestem w 11 tygodniu ciąży. Przez cały okres nie miałam praktycznie żadnych typowych objawów poza bólem brzucha na początku oraz bolącymi piersiami i częstszymi wizytami w toalecie. Od dwóch tygodni nie czuję nic. Gdyby nie brak miesiączki to nie czuję się jakbym była w ciąży. Moja wizyta została przesunięta i czekam 5 tygodni na następną. Martwię się. Dodatkowo póki co nie rośnie brzuszek. Czy to powody do niepokoju? Może już szaleję. Proszę o porady🙂
 
reklama
To normalne :) ja bym się cieszyla.
Brzuch nie rosnie tak wczesnie. Dziecko na tym etapie jest maluśkie, to co ma rosnąć? W pierwszej ciązy jeszcze w 22tc nie mialam brzucha widocznego.

Jak Cię to stresuje to poszukaj lekarza z blizszym terminem, zeby iśc na samo USG.
 
To normalne :) ja bym się cieszyla.
Brzuch nie rosnie tak wczesnie. Dziecko na tym etapie jest maluśkie, to co ma rosnąć? W pierwszej ciązy jeszcze w 22tc nie mialam brzucha widocznego.

Jak Cię to stresuje to poszukaj lekarza z blizszym terminem, zeby iśc na samo USG.
Ja miałam widoczny brzuch na tym etapie co autorka i był już spory😳
 
To raczej normalne, u mnie objawy zniknęły w 12 tygodniu w poprzedniej ciąży, a w połowie drugiego trymestru znowu wróciły. Jak Cię to niepokoi to umów się na usg szybciej, może Cię to uspokoi.
 
Jestem w 11 tygodniu ciąży. Przez cały okres nie miałam praktycznie żadnych typowych objawów poza bólem brzucha na początku oraz bolącymi piersiami i częstszymi wizytami w toalecie. Od dwóch tygodni nie czuję nic. Gdyby nie brak miesiączki to nie czuję się jakbym była w ciąży. Moja wizyta została przesunięta i czekam 5 tygodni na następną. Martwię się. Dodatkowo póki co nie rośnie brzuszek. Czy to powody do niepokoju? Może już szaleję. Proszę o porady🙂
To normalne a w 11 tc nie ma od czego rosnąć brzuch :) Niektóre kobiety (w tym ja 🤣) nie mają brzucha nawet w 20 tc. Jeśli czujesz się dobrze to tylko się cieszyć.
 
To raczej indywidualna kwestia... podobnie jak sprawa objawów :-)
Ja nie miałam praktycznie żadnych, a mój brzuch w 8. miesiącu przypominał wiele tych z piątego...
U mnie było to samo. Raz się zagadałam z jedną kobietą i mówi mi "to jeszcze chwilę pani poczeka", ja mówię "no troszkę ponad miesiąc i będzie po sprawie", a ona na to "ile? Ja myślałam, że pani w 5 max 6 miesiącu, taki fajny malutki brzuszek xD"
 
Jestem w 11 tygodniu ciąży. Przez cały okres nie miałam praktycznie żadnych typowych objawów poza bólem brzucha na początku oraz bolącymi piersiami i częstszymi wizytami w toalecie. Od dwóch tygodni nie czuję nic. Gdyby nie brak miesiączki to nie czuję się jakbym była w ciąży. Moja wizyta została przesunięta i czekam 5 tygodni na następną. Martwię się. Dodatkowo póki co nie rośnie brzuszek. Czy to powody do niepokoju? Może już szaleję. Proszę o porady🙂
W tym czasie tak jest.ja w drugiej ciąży narzekałam na mdłości i wymioty a jak przeszło to się martwiłam 😅to tak jest.może kup sobie detektor tętna i sprawdzaj to będziesz spokojniejsza
 
W tym czasie tak jest.ja w drugiej ciąży narzekałam na mdłości i wymioty a jak przeszło to się martwiłam 😅to tak jest.może kup sobie detektor tętna i sprawdzaj to będziesz spokojniejsza
Detektor tętna sprawdza się w późniejszym czasie. Na tak wczesnym etapie ciąży ciężko jest wyłapać tętno dziecka a to często powoduje jeszcze więcej stresu i nerwów
 
reklama
Detektor tętna sprawdza się w późniejszym czasie. Na tak wczesnym etapie ciąży ciężko jest wyłapać tętno dziecka a to często powoduje jeszcze więcej stresu i nerwów
ja już od 11 tygodnia bez problemu łapałam tętno detektorem 😬 ale wiem, że zaleca się rozpoczęcie używania od 16 tygodnia - tak samo jak autorka mam ciążę bezobjawową, a że walczyłam o nią przez lata - moja głowa potrzebuje częstego potwierdzenia, że jest ok😌
 
Do góry