reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanikajace tetno plodu

annna1986

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Listopad 2017
Postów
182
witajcie,jestem przerazona i potrzebuje porady. Jestem w ok 6 tygodniu ciazy,bylam u ginekologa zarodek ma 3mm i jest tetno,ale jest niemiarowe. Co chwile zanika na jakas krotka chwilke. Czy ktos cos? Mialyscie tak? Przeszukuje internety w poszukiwaniu nadzieji i nic znalesc na ten temat nie moge. Ginekolog powiedzial,ze moze sie rozkrecic ale moze sie tez zatrzymac. Z jego wzroku wyczytalam,ze druga opcja jest bardziej prawdopodobna.....
 
reklama
Absolutnie sie teraz nie stresuj. Ja bylam w 7 tyg i nie bylo tetna w ogole, lakarz kazal wrocic mi za tydz i tu niespodzianka, serducho bilo jak dzwon. 6 tydz to bardzo wczesna ciaza, nie zawsze wszystko dobrze widac. Zreszta lekarz lekarzowi nie rowny..... moze nie zbyt umniejetnie zrobil ci USG. Takze bez stresu Kochana bo to Ci tylko zaszkodzi. Zrelaksuj sie i daj czas dzidziusiowi. I nie zapomnij o kwasie foliowym. Pozdrawiam cieplutko:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Absolutnie sie teraz nie stresuj. Ja bylam w 7 tyg i nie bylo tetna w ogole, lakarz kazal wrocic mi za tydz i tu niespodzianka, serducho bilo jak dzwon. 6 tydz to bardzo wczesna ciaza, nie zawsze wszystko dobrze widac. Zreszta lekarz lekarzowi nie rowny..... moze nie zbyt umniejetnie zrobil ci USG. Takze bez stresu Kochana bo to Ci tylko zaszkodzi. Zrelaksuj sie i daj czas dzidziusiowi. I nie zapomnij o kwasie foliowym. Pozdrawiam cieplutko:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Dziekuje,tak bardzo sie boje. Nie chce stracic kolejnego malenstwa
 
Może byc tak, ze serduszko dopiero podejmowało prace. Na poczatku praca serca moze taka byc.Trzeba poczekac cierpliwie do kolejnego badania. Życzę Ci, zeby pięknie juz bilo.
 
@annna1986 u mnie w obecnej ciazy 6t3d tetno bylo zbyt wolne. Obecnie juz 11t4d. Po prostu serduszko dopiero podejmowalo prace. To jest maluszek i moglo byc tak, ze niewielki ruch o milimetr moze powodowac modulacje w biciu serduszka. Zdarzylo mi sie to na ktorejs wizycie poczatkowej i gina mi to pokazala jak niewielki drezenie reki moze powodowac zanik tetna. Mam nadzieje. Ze tak bylo u ciebie i na kolejnej wizycie bedzie cudnie bijace serduszko maluszka
 
Ostatnia edycja:
Do góry