reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaparcia !!!

reklama
Sloiczek nie pomaga, zastanawiam sie czy podac dicoflor, ale pediatra mowi zeby nie podawac tylko przepajac. Nic nie ponaga a corka nie cierpi jak widze z tego powodu, normalnie je i normalnie sie zachowuje. Wychodzą zeby czworki ale martwi mie to, ze robi malenkie i twarde kupki.
 
reklama
Czopki też mam ale myslalam ze to już w ostatecznosci. ..
Mi lekarze w ostateczności lactulosa każą podawać. Jest taki błonnik z pingwinkiem jeszcze, ale buraki są naprawdę dobre. Moja dziewczynka niemal od urodzenia ma z tym problem. Jak dieta nie daje rady, to czopki, jak czopki nie, to wlewka melilax lub lactulosa. Lactulosa jak wlewka ma działanie drażniące na jelita, dlatego najpierw lepsze czopki, bo dają poślizg, ale nie drażnią. Takie zalecenia mam od gastrologow
 
Do góry