reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaparcia

Siwek1212

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
116
Hej Kochane. Czy któraś z Was męczyła się z silnymi zaparciami w ciąży. Raz mi się zdarzyło mieć mega zaparcia, ale damam rade to przejść. Od wczoraj ból z lewej strony tak silny promieniujacy do kręgosłupa? Nie wiem czy kontaktować się z lekarzem swoim, Mały się rusza więc jestem chociaz troche spokojna..
 
reklama
Hej. Ja mam problemy z zaparciami nie tylko w ciazy I bol ktory opisujesz jest bolem jelita. Daje Ci sygnal, ze musisz sie wyproznic. Jedz duzo owocow, sliwki, jogurty, kefiry, pij kisiel z siemienia lnianego jak nic nie ruszy napisz do swojego ginekologa, bo zbyt dlugie czekanie moze byc nieprzyjemne w skutkach.
 
Prosta metoda ,u mnie dziala zawsze ;) ogorek kiszony,badz sok z ogorkow kiszonych popity mlekiem lub kefirem bez cukru ;)
 
Prosta metoda ,u mnie dziala zawsze ;) ogorek kiszony,badz sok z ogorkow kiszonych popity mlekiem lub kefirem bez cukru ;)
Powiem Ci kochana ze jak zawsze dzialala na mnie metoda na kwasne tak wtedy tyle xjadlam I nic nie ruszylo dopiero na nastepny dzien, ale co sie nameczylam to moje. ;/
 
Powiem Ci kochana ze jak zawsze dzialala na mnie metoda na kwasne tak wtedy tyle xjadlam I nic nie ruszylo dopiero na nastepny dzien, ale co sie nameczylam to moje. ;/
Wierze,zaparcia sa okropne.. ja teraz w szpitalu mialam,ale przestalam brac zelazo(bo zapomnialam je wziasc do szpitala :p) i mi sie ruszylo samo ;) ogolnie na mnie samo kwasne nie dziala tylko popite mlekiem [emoji23] tak samo np sliwki na mnie nie dziaja czy sama maslanka czy nawet platki gorskie,kompletnie nic.. ;)
 
Wierze,zaparcia sa okropne.. ja teraz w szpitalu mialam,ale przestalam brac zelazo(bo zapomnialam je wziasc do szpitala :p) i mi sie ruszylo samo ;) ogolnie na mnie samo kwasne nie dziala tylko popite mlekiem [emoji23] tak samo np sliwki na mnie nie dziaja czy sama maslanka czy nawet platki gorskie,kompletnie nic.. ;)
Hah, no wlasnie ja musze brac zelazo, ale jem duzo owocow I jakos idzie samo, wiec nie jest zle. na mnie platki tez nie dzialaja I same sliwki tez nie, chyba ze mam dzien i jem glownie owocow no to wtedy wiadomo, ze przeczysci, bo nie ma nic innego w zoladku.
 
Ja mam ten problem... lekarz powiedział że w ciazy (29tc) musze sie wyróżniać co dwa dni bo mogą skurcze i twardniec brzuch przez zaparcia. zapisal czopki dla kobiet w ciazy e.v.a.q.e. czy jakoś tak.
 
Hej dziewczyny. Powiem Wam że jak wypiłam litr maslanki o godzinie 8:30 do tego kawę i herbatę na trawienie to ruszyło mnie dopiero o 14, co się nameczylam to się nameczylam i zeszło że mnie dwa razy, ale tak od 16 czuje znowu ten ból i znowu jak próbuje to zaparcia nadal więc do końca mnie nie przeczyscilo... tragedia. Śliwek próbowałam i nic teraz dojada je mój szczur ;p woda z kiszonych ogórków pita że smakiem I nic oczywiście nie jest mi do śmiechu. Właśnie się dowiedziałam żeby kminek zalać wodą i to wypić i zaraz chyba wypróbuj, no bo co tu mi zostało. Mimo wszystko dziękuję za rady, ale powiem wam szczerze że takich zaparc nigdy w życiu nie miałam
 
Hej dziewczyny. Powiem Wam że jak wypiłam litr maslanki o godzinie 8:30 do tego kawę i herbatę na trawienie to ruszyło mnie dopiero o 14, co się nameczylam to się nameczylam i zeszło że mnie dwa razy, ale tak od 16 czuje znowu ten ból i znowu jak próbuje to zaparcia nadal więc do końca mnie nie przeczyscilo... tragedia. Śliwek próbowałam i nic teraz dojada je mój szczur ;p woda z kiszonych ogórków pita że smakiem I nic oczywiście nie jest mi do śmiechu. Właśnie się dowiedziałam żeby kminek zalać wodą i to wypić i zaraz chyba wypróbuj, no bo co tu mi zostało. Mimo wszystko dziękuję za rady, ale powiem wam szczerze że takich zaparc nigdy w życiu nie miałam
Spokojnie poczekaj na pewno cos ruszy, w koncu jak same "przeczyszczajace" rzeczy bedziesz miala w brzuchu to w koncu samo bedzie muaialo ruszyc.
 
reklama
Problemy z zaparciami miałam tylko w pierwszym trymestrze. Pomogły mi "drinki" z siemienia lnianego. Posiłki małe popijane ciepłym. Dieta lekkostrawna. W ostateczności SOK Z KAPUSTY KISZONEJ
 
Do góry