reklama

Zapchane noski u moich chłopców

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez moonique, 14 Marzec 2011.

1. moonique

moonique Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    [FONT=Times New Roman, serif]Moi mężczyźni są strasznie zakatarzeni, mąż przyniósł jakąś francę z pracy, a mały chyba się od niego zaraził:-( U Adasia mojego synka nosek jest strasznie podrazniony aż trochę krew leci, próbowaliśmy kropli ale po nich jeszcze silniej krwawi:-( no i na nich jest napisane że można je używać tylko parę dni nie dłużej, możecie polecić mi coś co nie powoduje krwawienia z nosa??[/FONT]

2. goniasobol

goniasobol Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja używam Otrivin w aerozolu, oczyszcza i nawilża nosek, u nas nie było żadnych podrażnień, no i maść majerankowa pod nosek

3. reklama
  4. mayalen

mayalen Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    [FONT=Times New Roman, serif]witam. na mnie krople w ogóle nie działają, przetykają nos na chwilę dosłownie a potem od nowa, no i wyruszają śluzówkę:/ przestałam w ogóle je stosować bo miałam tak podrazniony nos że parę razy wywołałam panike w miejscach publicznych tak mi krew sikała z nosa:/ mnie o wiele bardziej służy woda morska do nosa, bo jest super łagodna, nawet dla mojego nadwrażliwego nosa. ja kupuje taką z syrenka na pudełku, myslę żę powinna pomóc też twoim chłopakom:)[/FONT]

5. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja używam nasivin soft.

Najlepszy sposób to jak najczęściej oczyszczać i nawilżać.

Woda morska w sprey'u i aspirator do nosa.
    No i nawilżać powietrze w domu.
    I jeśli oprócz kataru nic więcej nie dolega to na podwórko, teraz ładna pogoda a na świeżym o wiele lżej się oddycha.

6. moonique

moonique Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    [FONT=Times New Roman, serif]A jak z aplikacją? Adaś nie cierpi kropli, jak tylko je widzi to w nogi, a mąż wcale nie lepszy;) Pufa, krzywi się, jęczy, czasami myslę, że to większy cykor niż Adaś;)[/FONT]

7. mayalen

mayalen Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    [FONT=Times New Roman, serif]no trzeba włozyć do nosa i psiknąć to taki standard dla sprayu. jak podasz mu to w formie zabawy to może nawet będzie mu się podobało:) no a mąż to chyba sam sobie poradzi, co? czy tez?[/FONT]

8. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na szczęście Julia miała katar tylko raz, ale ro był koszmar wszystko na siłę M trzymał jej rączki i główkę a ja psikałam.
    Mam nadzieję, że u Was pójdzie łatwiej.

9. Lelek

Lelek Mama na obcasach

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja bardziej polecam Euphorbium, mozna stosowac dluzej niz standardowe krople ale nie ma potrzeby bo Miloszkowi szybko katar po nim przechodzi

10. reklama
  11. izabelcia1979

izabelcia1979 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wg.mnie żadne preparaty do nosa nie działają,trzeba wydmuchiwać wydzielinę,albo wyciągać małym dzieciom,aby katar si nie pojawiał niech biorą profilaktyczni8 oscillococcinum-1 fiolkę raz w tygodniu-dorosły granulki pod język a dziecku rozpuścić w wodzie,moja córka tak pije i jest ok.

12. kinia2054

kinia2054 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    przy takim kakarze trzeba jak najczesciej nawilzac nosek, sa w aptekach aspiratory i wyciaga sie katar 2-3 dni i powino byc dobrze
    moge polecic nasivin

Poleć forum