reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapelenie odkrzeli po pulmicorcie ???

mamaEmilki2005

Justyna,potrójna mama...
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2006
Postów
1 394
Miasto
Legionowo
W temacie miało być oczywiście zapalenie OSKRZELI...
Michaś miał w swoim ponad 3 -letnim życiu 4 razy zapalenie oskrzeli i raz zapalenie płuc.
.
W sobote wybralismy sie do alergologa bo miał wysypke i po tygodniu od odstawienia antybiotyku pojawił sie katar.Od soboty dostaliśmy do inhalacji Pulmicort oraz doustnie singulair, xyzal, do noska Rhinocord
U nas katar zawsze kończył się zapaleniem oskrzeli więc Pani alergolog zaleciła oprócz doustnych leków od razu inhalację z Pulmicortu.
I od wczoraj mały zaczął kasłać. Pobiegłam dziś do naszego pediatry i okazał sie że ma zmiany w oskrzelach. Czy tez Wam sie tak zdarzyło że przy podawaniu takich leków pojawiły sie zmiany w oskrzelach?
Myślałam że naja one zapobiegać tego typu zmianom.
Od dziś mamy dołączony atrovent i jutro popołudniu mamy sie pokazac u pediatry i będzie decyzja czy antybiotyk dostajemy czy nie.
Mam jeszcze pytanie - czy Wy najpierw podajecie Atrovent + nacl, a po kilkunastu minutach pulmicort - czy razem?
Czy w takiej sytuacji mozna jeszcze jakoś szybko zadziałac żeby zahamować/cofnąć rozwój infekcji.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mojego Franulka Pulmicort nie powodował objawów zaostrzenia choroby,wręcz przeciwnie.
Ja najpierw podawałam do nebulizacji Pulmi,a potem inne leki.Nie wiem czy ma jakieś znaczenie kolejność podawania leku akurat w tym przypadku.
 
Dzięki za odp. no właśnie z kim nie rozmawiam to jest zdziwiony że oskrzela sie odezwały...
Chodziło mi czy powinno sie najpierw zrobić inhalację z atroventu rozszerzającego oskrzela a potem dopiero z pulmicortu czy razem?
 
Do góry