reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Zapisy na Listę Lutówek 2009 i Listę dzieciaczków lutowych

megusek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2006
Postów
3 780
Rozwiązania
0
Drogie koleżanki :-)

Uważam, że jest nam potrzebna dobra lista, zawierająca podstawowe informacje o nas i mieszkańcach naszych brzuszków. Dlatego zakładam ten wątek. Nie trzeba pisać na żadne priv wystarczy jak będziemy tu wpisywać pewien ciąg informacji. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Na liście będą informacje o tych mamach które wpiszą takie dane :

nick-imię mamy-wiek mamy-miejsce zamieszkania-płeć wg USG-termin porodu wg ost. miesiączki


dam przykład na sobie:

16. megusek-Gośka-30-Kraków-...-18 lutego

Taki ciąg będę kopiować w odpowiednie miejsce na liście.
Pozycję na liście wyznaczy termin porodu. W miarę jak będziemy się dowiadywać o płci dzidków będę dopisywać te informacje do listy.

Zapraszam więc do wpisywania się :-)
Proszę o nie zapisywanie się na listę nie napisawszy przedtem 10 postów.
 
Ostatnia edycja:
reklama

emkamek

Mama Adasia:)
Dołączył(a)
18 Czerwiec 2008
Postów
851
Miasto
UK
Rozwiązania
0
emkamek - Marta - 25 - Świdnica/Lurgan - 14 luty :)
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry