reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapłodnienie - pierwsze objawy

Ca.lina094

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Październik 2020
Postów
93
Hej dziewczyny, naczytałam się kilka podobnych wątków ale uznałam, że napiszę swój.
Jakie miałyście pierwsze objawy dosłownie kilka dni od ewentualnego zapłodnienia? Czy jest realna szansa, że po dwóch dniach może już mnie mocno kłuć jajnik? Trochę to wcześnie i nie chce się nakręcać ale mam jakieś takie wewnętrzne odczucie że to może być TO.
 
reklama
Ja czułam jakbym miała dostać okres, bolały mnie jajniki, piersi. I w dzień przed terminem miesiączki miałam dużo przezroczystego śluzu jak w dni płodne więc zrobiłam test, wyszedł pozytywny [emoji846]
 
Ja też żadne. Jedynie tydzien przed byłam u koleżanki na drinka i pamiętam, że powiedziałam jej że nie mam ochoty na alkohol (co mało kiedy mi sie zdarzało) to odrazu wypaliła, że ciąża. No i na 2 dni przed testem byłam okropnie rozkojarzona 😱😱
 
Myślę, że po dwóch dniach bardzo małe szanse aby już coś się działo w Twoim organizmie. Moje pierwsze objawy to ból podbrzusza jakbym miesiączkę miałam dostać, powiększone, twarde piersi, mdłości.. i to chyba na tyle z tego co pamiętam. Ale u mnie objawy się pojawiły później. Po około miesiącu mniej więcej. 😊 Ale mówią, że każdą kobieta inaczej i też ma znaczenie która ciąża. Jeśli jest to pierwsza objawy można zauważyć później. Pozdrawiam 😉
 
U mnie nie było żadnych objawów. Nawet w dniu planowanej miesiączki miałam plamienia i nawet poszłam do Rossmana po podpaski 🤣

Spokojnie czekajcie dziewczyny na dzień planowanej miesiączki i testujcie 😃
 
reklama
Hej dziewczyny, naczytałam się kilka podobnych wątków ale uznałam, że napiszę swój.
Jakie miałyście pierwsze objawy dosłownie kilka dni od ewentualnego zapłodnienia? Czy jest realna szansa, że po dwóch dniach może już mnie mocno kłuć jajnik? Trochę to wcześnie i nie chce się nakręcać ale mam jakieś takie wewnętrzne odczucie że to może być TO.
Nie ma możliwości żeby po dwóch czy kilku dniach wystąpiły objawy. Jakiekolwiek
 
reklama
Do góry