reklama

Zaproszenia na urodzinki

Temat na forum 'Wychowanie' rozpoczęty przez kasiaaaaaa, 22 Październik 2012.

1. kasiaaaaaa

kasiaaaaaa Początkująca w BB

Witam drogie kobitki :)
    Mam pytanie, czy któraś z was już może obchodziła pierwszy roczek maluszka? Na pewno tak, ale jak się do tego przygotowałyście?
    Ja chciałam kupić zaproszenia na urodziny i nawet widziałam fajne ze zdjęciem na magnes - co sądzicie o takim zaproszeniu? Oryginalne? Jak wy obchodziłyście 1 roczek maluszka?

2. Kopka

Kopka Fanka BB :)

hej ja Ci powiem szczerze,ze my na roczek Nadii poprodtu zrobilismy grila. Moze tez z wzgledu troszke na to,ze mieszkamy w uk i z rodziny byla tylko babcia i dziadzek (moi rodzice)reszta gosci to byli nasi znajomi.Mieszkania nie mamy zbyt duzego,wiec mialabym prolbem z pomieszczeniem ludzi. Zaproszen nie wysylalam,wszyscy byli poinformowani telefonicznie,ale mozna wyslac goscia zaproszenia,ja nawet bym jedno zostawila na pamietake;)

3. reklama
  4. Olga1985

Olga1985 Zaciekawiona BB

witaj,my zproszen nie wysyłaliśmy ale uwazam ze to fajny pomysl i dla córci chyba kupię ,a imprezke organizowalismy w restauracji na oddzielnej sali,jedynie tort i ciasto było własne.po kosciele poszlismy na obiad,kawe itp,dzieciaki miały gdzie sie bawic a my nie przejmowalismy sie ogromem przygotowan i sprzątania:)

5. misia45

misia45 Fanka BB :)

Zaproszenia zrobiłam sama: zdjęcie, tekst, druk. Same urodziny były w kawiarni "dziecięcej" na słodko. Sernik, tort + napoje. Wszystko trwało ok. 3 godzin i wiem, że to były PIERWSZE i ostatnie takie urodziny. Nigdy więcej spędu dziaków, babć i ciotek.

6. Mamiczka

Mamiczka Zaciekawiona BB

Takie magnesy to ciekawy pomysł. Urodziny robiliśmy w restauracji, a w domu, w dniu urodzin, zawiesiłam Maluchowi urodzinowe dekoracje i balony. Zaproszenia zamawiałam w internecie, ze zdjęciem Malucha.

7. kasiaaaaaa

kasiaaaaaa Początkująca w BB

Dzięki za odpowiedzi :) Nie spodziewałam się ich tak wielu :) No właśnie ja też się zastanawiałam czy to nie jest nie potrzebny koszt, ale po ich zobaczeniu są takie słodkie szczególnie te ze zdjęciami maluszka że się nie mogę oprzeć :) Jestem ciekawa jakie przyjdą po zamówieniu w rzeczywistości :p

8. Nasz-Smyk

Nasz-Smyk Zaciekawiona BB

Fajny pomysł z tymi zaproszeniami. W końcu jest to dość ważne wydarzenie dla maluszka jak i dla jego bliskich.

Poleć forum