reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaprowadzić na casting?

Dołączył(a)
4 Listopad 2008
Postów
12
Miasto
Warszawa
Witam!
Proszę o radę.
Ktoś zaproponował mi przyjście z dzieckiem na casting, żeby mała zagrała w reklamie tv. Nie wiem co robić... z jednej strony jak widzę te prześliczne zdjęcia dzieci, to aż miło, ale czy fundować to swojemu? Jak to wogóle wygląda takie kręcenie czy zdjęcia. Czy dzieci się nie męczą? Czy to słuszne zarabiać na dziecku?
Swoją drogą fanie by było mieć taką pamiątkę jak to śliczne zdjęcie...
___html_83a030a9a7ddbffcbe446285f68650ec678f74ad1255561904858285165.jpg

fot. fotograf24
 
reklama
jeśli masz sprawdzone miejsce to ja bym na Twoim miejscu poszła!!
według mnie nie powinnaś rozważać tego pod katem"zarabiania na dziecku"!!
maluszek będzie kiedyś dumny za pewne,ze w telewizji występował:happy:!!!
powodzenia życzę!i daj znać jaką decyzję podjęłaś!!

a swoją drogą jeśli mowa o tej dzidzi która jest na zdjęciu to faktycznie jest ODJAZDOWA!!!
 
A ja popieram ten pomysl absolutnie moj najmlodszy synek w wieku 5 miesiecy gral w serialu i nie zaluje tego wcale. Na planie bylo super kazdy kolo niego chodzil na paluszkach jak spal no i nie bylo mowy zeby cokolwiek robi wtedy kiedy on spi. Jego sen to byla rzecz swieta. Naprawde polecam a co do tego ze masz watpliwosci zeby zarabiac na dziecku to wez pod uwage ze raz: Mozesz cos maluszkowi potem kupic dwa: To jest tez na przyszlosc...
Pozdrawiam goraco
 
My na takie coś się zdecydowaliśmy i nawet nie żałujemy bo mały ma teraz tak jak piszesz pamiątkę- świetna zdjęcia:-)

Oczywiście rodzice muszą być cały czas przy swoim dziecku na takim castingu i sesji zdjęciowej - innego wyjścia sobie nawet nie wyobrażam :cool:
 
Myślę ,że można spróbować,choć sam udział w castingu wcale nie oznacza ,że to nasze dziecko będzie się nadawało.Na castingach robią dzieciom zdjęcia i potem kontaktują się tylko z wybranymi.
 
Pewnie że warto zabrać dziecko na casting ;-)
Przede wszystkim właśnie tak jak inne dziewczyny napisały - fajna pamiątka dla dziecka :tak:
Znam taka jedną matkę która zabiera swoją córkę na catingi ale to się stało chorobliwe bo jak mała nie wygra to matka chodzi po znajomych i płacze a czasem nawet wręcz chodzi wścieklą na małą . Próbuje z niej zrobić taka dorosłą:no: (jak to moja mama mówi starą-maleńka:-D)
Dlatego jestęm "za" takim castingiem pod warunkiem że dziecku nie odbiera się dzieciństwa .
 
Do góry