reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastanów się zanim podasz

gaga

uzależniona
Dołączył(a)
9 Maj 2005
Postów
9 623
Moje drogie nasze maluszki chorują (niestety) i oby jak najżadziej, ale jednak, ja już dwa razy podałam Majci lek, którego lekarz chyba nie powinien zapisać, a więc piszmy nazwy tych leków, kóre źle działają na nasze bąki, wiem że każde dziecko może reagować na nie inaczej, ale jednak, ja tam wolęznać reakcję innych maluchów

dziś Majka wzięłą Diphergan czułą się po nim paskudnie, była strasznie ospała, jęczałą, nie marudziła, nie płakałą tylko właśnie jęczała, nie mogła zasnąć, leżałą taka bidulka, no żal było patrzeć, a dostałą to bo miała chrypkę, zero zaczerwienienia w gardle, w opisie lek jest na wiele rzeczy i skutków ubocznych ma strasznie dużo, więcej go nie podam

jak miała zapalenie oskrzeli to dostałą czopki aminoflawina to był koszmar, one wywołują bezsenność i pamiętam że mała nie spała od 17 do 2-3 w nocy przez dwa dni, tragedia i dla niej i dla nas, podałam dwa razy i też są na mojej czarnej liście
 
reklama
Do góry