reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zastrzeżone wątki

reklama
Dziewczyny to tak działa że mamy czerwcowe widzimy tylko my - te które były podane na liście, tam są tez mamy kwietniowe, mamy majowe i inne a my ich nie widzimy, tylko problem z tymi odpowiedziami zostaje, czekam na odp administratora
 
działa :) jest gdzie jest - taki system na bb, ale to że się nie pojawiały odpowiedzi to jakiś problemik techniczny był, juz działa :) :) :) także można wklejać pisać itd
 
sprawdzam czy mozna wstawic zdjecie - no właśnie nawet tu nie można :( to nie kwestia zastrzeżonych wątków)

A dziewczyny niewpisane - własnie dlatego parę dni temu prosiłam żebyście sprawdziły czy jesteście na liście i jeśli nie to dały znać :(
oczywiście napisze do admina-pewnie można dodać, ale proszę jeszcze raz - apel do wszystkich żeby sprawdzić żebym nie pisała co chwila tylko za jednym zamachem...
 
sprawdzam czy mozna wstawic zdjecie - no właśnie nawet tu nie można :( to nie kwestia zastrzeżonych wątków)

A dziewczyny niewpisane - własnie dlatego parę dni temu prosiłam żebyście sprawdziły czy jesteście na liście i jeśli nie to dały znać :(
oczywiście napisze do admina-pewnie można dodać, ale proszę jeszcze raz - apel do wszystkich żeby sprawdzić żebym nie pisała co chwila tylko za jednym zamachem...

Mysle, że tak będzie lepiej ;-)
 
reklama
Przypominam listę jaką podałam (tak na marginesie - admin odpowiedziała że nie ma agles76 - takiej osoby)
Kasia Kucińska
baśka
MarzenaBB
Patrycja24berlin
Irmaa
ell
R.usałka
Cicha
Basia26
Agnes2606
głuszek
aniasorsha
Płock-Asia
Beata8422
mama Marcinka
KasiaDe
sylwia i wojtuś
heatherek
stokrotki
mamusia
agles76
sumka
kakaw
aska outada
Ania76
emiete
Mamoot
Kajka
Fusik
Fredka1
 
Do góry