reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zastrzeżone wątki

no to mnie prosze zglosic do admina przy okazji bo jak juz wczesniej wspomnialam mnie na liscie nie ma.

pozdrawiam
 
reklama
Kasiu zgłosiłąm - ale przyznaje że dopiero dzisiaj (choć zanim przeczytałam twoje ponaglenie :) ) i mam nadzieje że pójdzie szybciej niż ostatnio i bedziecie mogły oglądać i wstawiać zdjęcia jak najszybciej!!!!
 
baśka ja też nie widze zastrzeżonych wątków a jak dobrze pamiętam to byłam na liście :tak: co jest grane:confused:
 
Mamusia nie mam pojecia - listę wysyłałam skopiowaną z pierwszej strony a na niej jesteś. Dziewczyny a może same jeszcze skrobniecie do aniaslu prywatną wiadomość - napiszecie że z mamuś czerwcowych i że chodzi o zastrzeżone watki - ja już pisałam ale widać że trzeba się parę razy przypomnieć - z zastrzeganiem wątków było tak samo :(
 
baśka nie ma sprawy napisze tylko jak :baffled: nigdy nie pisałam prywatnych wiadomości z babybooma :no: kim jest ta aniaslu(administratorem?)
 
Mamusia u góry po prawej na tej stronie masz "witaj mamusia" a pod tym "prywatne wiadomości" - klikasz na to a potem po lewej wyszukujesz "napisz nową wiadomość" i wpisujesz adresata temat treść...i wysyłasz :) tak, to administrator
 
reklama
Do góry