reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyk ovitrelle a wynik testu hcg

Mag1503

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Maj 2020
Postów
238
Mam pytanie do dziewczyn, które stosowały zastrzyki z ovitrelle. Do kiedy utrzymywało się u was hcg?
W ulotce jest napisane, ze zastrzyk może utrzymywać się do 10 dni i tym samym fałszować wynik testu.
U mnie dziś 10 dzień po zastrzyku i pozytywny test, nie wiem co myśleć
Wiem ze cierpliwość jest najlepsza, ale jakoś mi do niej daleko... 🤪
 
reklama
Różowy z wczoraj a niebieski z dzisiaj
To różnej firmy testy, więc różnie mogą się wybarwiać... Ale wydaje mi się, że po 10 dniach nie byłyby już tak widoczne. 🤔 Ale mogę się mylić. Ja tylko raz póki co miałam ovitrelle i nie robiłam tak szybko testu, więc nie wiem jak to w 10/11 dpo wygląda. Poczekaj, zrób test za dwa dni i jak będzie kreska, to jesteś w ciąży! 😊😊 Możesz też iść na betę i po 48 h powtórzyć, to też będziesz miała pewność, że rośnie. :)
 
Cześć Dziewcyzny,
Powiedzcie proszę, czy jeszcze mozna mieć nadzieję, czy czekac na @?
Troche sie pospieszyłam i ztobilam bete 9 dni po ovitrelle - wynik 5mlu/ml. Powtórzyłam po dwóch dniach (tj 11dni po ovi) - wynik 2mlu/ml.
Mozna jeszcze mieć nadzieję, że to moze jednak te 5 to pozostałości po ovi, a 2 to jednak początek ciąży? Nie wiem czy chce się kloc na kolejną bete...
Dziekije Wam za odpowiedź
 
2 dni to dość długo ale jeśli staraliśmy się ponad 1.5 roku to dwa dni dam radę jeszcze wytrzymać. Jeśli test z niedzieli wyjdzie ładnie pozytywny w poniedziałek rano idę na betę wtedy już będę miała pewność 😊😊
Trzymam kciuki!
Cześć Dziewcyzny,
Powiedzcie proszę, czy jeszcze mozna mieć nadzieję, czy czekac na @?
Troche sie pospieszyłam i ztobilam bete 9 dni po ovitrelle - wynik 5mlu/ml. Powtórzyłam po dwóch dniach (tj 11dni po ovi) - wynik 2mlu/ml.
Mozna jeszcze mieć nadzieję, że to moze jednak te 5 to pozostałości po ovi, a 2 to jednak początek ciąży? Nie wiem czy chce się kloc na kolejną bete...
Dziekije Wam za odpowiedź
Te 2 w obecnej chwili to na pewno nie ciąża. Po prostu beta Ci spada jeszcze po ovi. Poniżej 5 nie ma ciąży. Po prostu.
Mooooze jeszcze dojdzie do zagnieżdżenia (może dojść nawet w 12 dpo) i ciąża jeszcze będzie. Ale wciąż możliwe!! Po Ovitrelle pęcherzyk pęka nawet dwa dni później. Więc 11 dni po Ovitrelle, to może być dopiero 9 dni dpo, a to baaaardzo wcześnie. Jeszcze jest nadzieja.
 
reklama
reklama
Do góry