reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyk ovitrelle a wynik testu hcg

Mag1503

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Maj 2020
Postów
238
Mam pytanie do dziewczyn, które stosowały zastrzyki z ovitrelle. Do kiedy utrzymywało się u was hcg?
W ulotce jest napisane, ze zastrzyk może utrzymywać się do 10 dni i tym samym fałszować wynik testu.
U mnie dziś 10 dzień po zastrzyku i pozytywny test, nie wiem co myśleć
Wiem ze cierpliwość jest najlepsza, ale jakoś mi do niej daleko... 🤪
 
reklama
reklama
A przepraszam kompletnie z tego całego szczęścia mi wypadło 😊 tak tak jestem w ciąży a poniżej wynik mojej bety to 4 tydzień dzisiaj mam wizytę 😍
Nie szkodzi! Mówiłam! Super, wspaniale! Gratulacje! ♥️♥️♥️ Życzę nudnych 9 miesięcy :) Nie przejmuj się, jak dziś nic nie będzie widać na USG. Przy takiej becie jeszcze zazwyczaj nic nie da się zobaczyć. :)
 
Dziewczyny minęło 7 dni od podania zastrzyku .. Z ciekawości zrobiłam test ciążowy o czułości 10 i wyszedł negatywny. Czy jest jeszcze jakaś nadzieja skoro ovitrelle tak krótko się u mnie utrzymywał?
 
Jak najbardziej. Ja też miałam test negatywny 10 dni po ovitrelle, a tego samego dnia beta mi wyszła poztytywna i wynosiła 8. Pani Doktor zapewniała mnie, że to ciąża i rzeczywiście tak było. Dziś córka ma 5,5 roku. Za wcześnie zrobiłaś test. PowodzeniA!
 
Jak najbardziej. Ja też miałam test negatywny 10 dni po ovitrelle, a tego samego dnia beta mi wyszła poztytywna i wynosiła 8. Pani Doktor zapewniała mnie, że to ciąża i rzeczywiście tak było. Dziś córka ma 5,5 roku. Za wcześnie zrobiłaś test. PowodzeniA!
Dziękuję! Podniosłaś mnie trochę na duchu ♥️
Ja zrobiłam ten test, żeby sprawdzić, czy ten zastrzyk u mnie również będzie się utrzymywał tak długo jak dziewczyny piszą, a nie w celu sprawdzenia, czy to ciąża bo wiem, że za wcześnie na to.
 
reklama
Do góry