reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Zastrzyk z immunoglobuliny

Dołączył(a)
26 Kwiecień 2021
Postów
4
Cześć dziewczyny. Czy którejś z Was chodząc do ginekologa prywatnie udało się uzyskać na nfz zastrzyk z immunoglobuliny? W przychodni niestety odbiłam się od ściany, gdyż upierają sie, ze to jest darmowe tylko dla pacjentów na nfz, a ginekolog nie chce mnie przyjąć na nfz.
Z góry przepraszam jeśli takie pytanie juz tu było, ale postów jest bardzo dużo :)
 
reklama

Kamila369

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Listopad 2020
Postów
41
Ja chodzę prywatnie, zastrzyk miałam na NFZ z tym, że to lekarz zapisywał mnie w tej przychodni, w której przyjmuje na nfz. Twój lekarz nie przyjmuje gdzieś na nfz dodatkowo, może tak samo by się udało ?
 

MamaM123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2019
Postów
725
Chodzę prywatnie ale mój gin przyjmuje też na nfz i kazał mi przyjść na nfz 4 maja, normalnie się zarejestrować do niego jak na wizytę i później położna ma mi zrobić zastrzyk.
 

Karolcia_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Styczeń 2020
Postów
945
Ja też chodziłam prywatnie, lekarka do której chodziłam kazała mi przyjść do przychodni w tej co przyjmuje na nfz. Tam wypisała receptę i dali mi zastrzyk.
 
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2021
Postów
4
Mój lekarz niestety nie przyjmuje na nfz, ale dzięki grupie na fb zapisałam sie do szpitala, gdzie robia te zastrzyki za darmo :)
 
reklama

*anette*

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2020
Postów
827
Tak, chodziłam do lekarza prywatnie i dostałam od niego skierowanie na nfz. Musiałam mieć na nim pieczątkę z kodami resortowymi, bo bez nich nie należała się refundacja. Zastrzyk dostałam w przychodni przyszpitalnej.
 

Podobne tematy

Do góry