• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zawiadomienia o narodzinach :)

Moniqa

i moje dwie połówki :)
Wlasnie dostalam wiadomosc od Ines :)

"Mamy juz Mariczke :) Urodzila sie dzisiaj o 7:05. Maleńka jest przepiekna , ale jednak jest wczesniaczkiem i ma jakies klopoty z oddychaniem w zwiazku z czym jest narazie w inkubatorku. Dzis o 15 puszcza mnie do niej. Juz nie moge sie doczekaczeby zobaczyc moją Malenkoą znowu. Ja czuje sie niezle chocboli krocze po nacieciu i troche brzuch. Pozdrowienia dla wszystkich z BB "

Gratulacje Ogromniaste dla wspanialych kobietek :) !!!!!

 
reklama
Moje ogromniaste gratulacje Ines
Spisalas sie kochana wspaniale, raz jeszcze gratuluje Tobie i mezowi...niech sie Wam mala Mariczka zdrowo chowa  :-* :-* :-*

 
no i ja dołączam się do życzeń i gratulacji!!!!! :D

Super, naprawdę jakoś mnie ta wiadomość bardzo ucieszyła!!!!! BRAWO dla dzielnej Mamusi :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry