reklama

Zawiadomienia o narodzinach :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2006' rozpoczęty przez Moniqa, 12 Wrzesień 2006.

1. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

Wlasnie dostalam wiadomosc od Ines :)

"Mamy juz Mariczke :) Urodzila sie dzisiaj o 7:05. Maleńka jest przepiekna , ale jednak jest wczesniaczkiem i ma jakies klopoty z oddychaniem w zwiazku z czym jest narazie w inkubatorku. Dzis o 15 puszcza mnie do niej. Juz nie moge sie doczekaczeby zobaczyc moją Malenkoą znowu. Ja czuje sie niezle chocboli krocze po nacieciu i troche brzuch. Pozdrowienia dla wszystkich z BB "

Gratulacje Ogromniaste dla wspanialych kobietek :) !!!!!

2. PaulinaAnna

PaulinaAnna Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Moje ogromniaste gratulacje Ines
    Spisalas sie kochana wspaniale, raz jeszcze gratuluje Tobie i mezowi...niech sie Wam mala Mariczka zdrowo chowa  :-* :-* :-*

3. reklama
  4. gufi

gufi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

GRATULACJE!!!

zaraz wpisuje Mariczke na liste dzieciaczkow!!!!!!!!!!!!!!!

5. kasia_2005

kasia_2005 Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)

Gratulacje dla Ines, czekamy na zdjątka Mariczki i życzymy oczywiscie dużo dużo zdrówka

6. baasia

baasia Fanka BB :)

Ines Ogromne gratulacje - cudownie, ze juz jestescie razem- wszystkiego najlepszego dla waszej trojki i buziaczki dla malej Mariczki :-* :-* :-* :-*

7. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

no i ja dołączam się do życzeń i gratulacji!!!!! :D

Super, naprawdę jakoś mnie ta wiadomość bardzo ucieszyła!!!!! BRAWO dla dzielnej Mamusi :)

8. Aniulka

Aniulka Fanka BB :)

Ines ogromne gratulację dla Ciebie, męża i Mariczki!! Zdróweczka i szybkiego powrotu do domku. Sciskam Cię gorąco :-* :-*

9. rudykot2

rudykot2 Mama Franka Baranka

Wszystkiego co najpiękniejsze Ines i Mariczka :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

10. reklama
  11. loja

loja Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

Ines serdeczne gratulacje dla WAS i dużo dużo zdrówka dla Mariczki :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

12. Mała_Mi

Mała_Mi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Ines gratuluje !!!!!!!!!!!

Trzymam kciuki za zdrowie mamusi i coreczki.

Poleć forum