Moniqa
i moje dwie połówki :)
Wlasnie dostalam wiadomosc od Ines 
"Mamy juz Mariczke
Urodzila sie dzisiaj o 7:05. Maleńka jest przepiekna , ale jednak jest wczesniaczkiem i ma jakies klopoty z oddychaniem w zwiazku z czym jest narazie w inkubatorku. Dzis o 15 puszcza mnie do niej. Juz nie moge sie doczekaczeby zobaczyc moją Malenkoą znowu. Ja czuje sie niezle chocboli krocze po nacieciu i troche brzuch. Pozdrowienia dla wszystkich z BB "
Gratulacje Ogromniaste dla wspanialych kobietek
!!!!!
"Mamy juz Mariczke
Gratulacje Ogromniaste dla wspanialych kobietek