reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Zawiadomienia o narodzinach :)

Moniqa

i moje dwie połówki :)
Rozwiązania
0
Wlasnie dostalam wiadomosc od Ines :)

"Mamy juz Mariczke :) Urodzila sie dzisiaj o 7:05. Maleńka jest przepiekna , ale jednak jest wczesniaczkiem i ma jakies klopoty z oddychaniem w zwiazku z czym jest narazie w inkubatorku. Dzis o 15 puszcza mnie do niej. Juz nie moge sie doczekaczeby zobaczyc moją Malenkoą znowu. Ja czuje sie niezle chocboli krocze po nacieciu i troche brzuch. Pozdrowienia dla wszystkich z BB "

Gratulacje Ogromniaste dla wspanialych kobietek :) !!!!!

reklama

PaulinaAnna

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Miasto
Grootebroek-Holland
Rozwiązania
0
Moje ogromniaste gratulacje Ines
Spisalas sie kochana wspaniale, raz jeszcze gratuluje Tobie i mezowi...niech sie Wam mala Mariczka zdrowo chowa  :-* :-* :-*

kasia_2005

Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Gratulacje dla Ines, czekamy na zdjątka Mariczki i życzymy oczywiscie dużo dużo zdrówka

baasia

Fanka BB :)
Miasto
Leeds, uk
Rozwiązania
0
Ines Ogromne gratulacje - cudownie, ze juz jestescie razem- wszystkiego najlepszego dla waszej trojki i buziaczki dla malej Mariczki :-* :-* :-* :-*

Mamuska

mama Maciaska i Meduzki!
Rozwiązania
0
no i ja dołączam się do życzeń i gratulacji!!!!! :D

Super, naprawdę jakoś mnie ta wiadomość bardzo ucieszyła!!!!! BRAWO dla dzielnej Mamusi :)

Aniulka

Fanka BB :)
Miasto
Leszno
Rozwiązania
0
Ines ogromne gratulację dla Ciebie, męża i Mariczki!! Zdróweczka i szybkiego powrotu do domku. Sciskam Cię gorąco :-* :-*

loja

Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a
Rozwiązania
0
Ines serdeczne gratulacje dla WAS i dużo dużo zdrówka dla Mariczki :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

reklama

Mała_Mi

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
Ines gratuluje !!!!!!!!!!!

Trzymam kciuki za zdrowie mamusi i coreczki.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry