reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbliżający się poród

Nie, nie ma. Czop jest na miejscu. Jestem zamknięta jak puszka śledzi na święta... nadal. Wyniki mam ideolo wszelakie. Nie wszystko musi od razu oznaczać tragedię i armagedon. Co nie znaczy, że należy cokolwiek bagatelizować oczywiście.
To w takim razie życzę Ci szybkiego rozwiązania bez bólu :) pamiętam jak jak ja wyczekiwalam :) dobrze ze mam już to za sobą to i ten pierwszy miesiąc :D
 
reklama
Dziękuje :) Ano czekam jak na szpilkach bo już mi strasznie ciężko. Poza tym to się tak mówi, że człowiek się nie stresuje ale gdzieś tam obawy z tyłu głowy są. Także już bym chciała zobaczyć i usłyszeć na żywo a nie na usg :)
 
Dziękuje :) Ano czekam jak na szpilkach bo już mi strasznie ciężko. Poza tym to się tak mówi, że człowiek się nie stresuje ale gdzieś tam obawy z tyłu głowy są. Także już bym chciała zobaczyć i usłyszeć na żywo a nie na usg :)
Dużo odpoczywaj i relaksuj się. Wiem każdy to powtarza jak mantrę ale tak to jest potem będzie ciężko. To pierwsze dziecko?
 
Tak pierwsze, więc mini czytania u słuchania i tak nie wiem czego oczekiwać. Skupiam się więc na słuchaniu i siebie, i małego pasożyta. 4 dni pt aaaaaaa
 
Tak pierwsze, więc mini czytania u słuchania i tak nie wiem czego oczekiwać. Skupiam się więc na słuchaniu i siebie, i małego pasożyta. 4 dni pt aaaaaaa
Ja poród wspominam dobrze nie wiem od czego to zależy ale myślę że w dużej mierze odczucie bólu zmniejsza Twój spokój! Odpowiedni oddech, dobre mysli i najwazniejsze sluchaj poloznej jak mowi przyj to przyj jak mowi stop to stop i juz. :) Ja byłam nadzwyczaj spokojna jak się zaczelo. Nawet obylo sie bez znieczulania. Cieszyłam się ze juz będę to miała z głowy czekanie było gorsze :D
 
Do góry