reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zbyt szybka ciaza

iwon.m

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Luty 2006
Postów
25
boje sie jestem 8 mies po cc mam bliznieta i okazuje sie cos nie tak ze mana mam dlej obrzekniety brzuch a poztym zadnych objawow ciozowych zero nudnosci czy bolow brzucha nic poprostu ale od tyg odczuwam ajk by ruchy dziecka byalm dzis u gina zbadal mnie i nie potwierdzil ale nie zaprzeczyl czy jestem w ciazy co robic pomuzci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
iwon.m ruchy dziecka czuć mniej więcej w 4 miesiącu wiec lekarz już na pewno by wiedział czy jesteś w ciąży czy nie :) więc chyba nie powinnaś się martwic skoro nie potwierdził :) .
 
Kochana zrób poprostu test ciążowy lub pewniejszy z krwi? Bo już na tej podstawie (szczegolnie poziom BHCG) powininec dac odpowiedź. Nie rozumiem tylko stwierdzenia że lekarz nie potwierdził i nie zaprzeczył. CZyli z tego wynika że ma jednak jakies podejrzenia? Trzymaj się dzielnie i nie stresuje sie
 
powiedzial ze nie moze potwierdzic bez usg a akurat bylo w sewisie a badnia krwi msuze zrobic robialm test zamiast 2 kresek na potwierdzenie wyszly 3 cos nie tak ze mna czuje ze chyba mi oszlal oprganizm czy to stresy najgorsze ze co mies reguralnie mialm cos w rodzaju okresu juz nie weim sama co i jak glupieje umowialm sie do iinego lekarza moze wreszcie cos sie dowiem konkretnie ale samo to ze mam jzu dwojke i moge miec 3 mnie to przeraza.
 
Chyba pozostaje Ci cierpliwie poczekać na wizytę u innego lekarza. Może to zmiany hormonalne spowodowane wlasnie stersami, zmęczeniem itp. Trzymaj się dzielnie kobietko i staraj się myśleć pozytywnie. Wiem, że to może byc trudne ale... napewno dasz radę i pewnie okaże się że wszystko jest w porządku.
 
Trzymaj się dzielnie, j ateż już nie raz miałam zhizy że niby w ciąży jestem , Ale dziwi mnie ten test, jak to możliwe że wyszły ci 3 kreski??? Jest w normalnych testach tych przynajmniej które znam to są tylko 2 paseczki nasiąknięte specjalnym roztworem który wykrywa hormon ciążowy i dlatego 2 albo jedna kreska. A trzy? Skąd?
Moze sa jakies testy z trzema???
Ja bym zwariowała jak by mi wyszły 3 kreski!
 
Moje zdanie: idź na USG. Zapłacisz ok 60 zł ale będziesz pewna na 100% i od razu będzie wiadomo,czy z ciążą wszystko w porządku. Ja tak miałam na początku no i USG rozwiało wszelkie wątpliwości:)
 
reklama
a nie lepiej zrobic test krwi beta hcg? kosztuje 10 zeta ,nie az 60 jak usg...a jak się okaze ze to nie ciaza.. dla mnie 60 zl to nie nie tak malo pieniedzy ;) starczy na jumbo paczke pampersów i chusteczki nawilzające ;D
 
Do góry