reklama

zbyt szybka ciaza

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez iwon.m, 31 Sierpień 2006.

1. iwon.m

iwon.m Zaciekawiona BB

boje sie jestem 8 mies po cc mam bliznieta i okazuje sie cos nie tak ze mana mam dlej obrzekniety brzuch a poztym zadnych objawow ciozowych zero nudnosci czy bolow brzucha nic poprostu ale od tyg odczuwam ajk by ruchy dziecka byalm dzis u gina zbadal mnie i nie potwierdzil ale nie zaprzeczyl czy jestem w ciazy co robic pomuzci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

iwon.m ruchy dziecka czuć mniej więcej w 4 miesiącu wiec lekarz już na pewno by wiedział czy jesteś w ciąży czy nie :) więc chyba nie powinnaś się martwic skoro nie potwierdził :) .

3. reklama
  4. ania_77

ania_77 Mama Marcinka i Julki

Kochana zrób poprostu test ciążowy lub pewniejszy z krwi? Bo już na tej podstawie (szczegolnie poziom BHCG) powininec dac odpowiedź. Nie rozumiem tylko stwierdzenia że lekarz nie potwierdził i nie zaprzeczył. CZyli z tego wynika że ma jednak jakies podejrzenia? Trzymaj się dzielnie i nie stresuje sie

5. beata8422

beata8422 Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

a co lekarz dokładnie powiedział czemu nie zaprzeczył

6. iwon.m

iwon.m Zaciekawiona BB

powiedzial ze nie moze potwierdzic bez usg a akurat bylo w sewisie a badnia krwi msuze zrobic robialm test zamiast 2 kresek na potwierdzenie wyszly 3 cos nie tak ze mna czuje ze chyba mi oszlal oprganizm czy to stresy najgorsze ze co mies reguralnie mialm cos w rodzaju okresu juz nie weim sama co i jak glupieje umowialm sie do iinego lekarza moze wreszcie cos sie dowiem konkretnie ale samo to ze mam jzu dwojke i moge miec 3 mnie to przeraza.

7. ania_77

ania_77 Mama Marcinka i Julki

Chyba pozostaje Ci cierpliwie poczekać na wizytę u innego lekarza. Może to zmiany hormonalne spowodowane wlasnie stersami, zmęczeniem itp. Trzymaj się dzielnie kobietko i staraj się myśleć pozytywnie. Wiem, że to może byc trudne ale... napewno dasz radę i pewnie okaże się że wszystko jest w porządku.

8. elusia79

elusia79 mama Fabianka i Kamilka

Trzymaj się dzielnie, j ateż już nie raz miałam zhizy że niby w ciąży jestem , Ale dziwi mnie ten test, jak to możliwe że wyszły ci 3 kreski??? Jest w normalnych testach tych przynajmniej które znam to są tylko 2 paseczki nasiąknięte specjalnym roztworem który wykrywa hormon ciążowy i dlatego 2 albo jedna kreska. A trzy? Skąd?
    Moze sa jakies testy z trzema???
    Ja bym zwariowała jak by mi wyszły 3 kreski!

9. Dita

Dita Pierwsza Żmija BB-Nacji

Moje zdanie: idź na USG. Zapłacisz ok 60 zł ale będziesz pewna na 100% i od razu będzie wiadomo,czy z ciążą wszystko w porządku. Ja tak miałam na początku no i USG rozwiało wszelkie wątpliwości:)

10. reklama
  11. Rybcia_21

Rybcia_21 Fanka BB :)

kochana dziewczyny dobrze Ci rad ż idź na USG i będziesz pewna czy jest ponowna ciąża czy nie.Pozdrawiam.

12. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

a nie lepiej zrobic test krwi beta hcg? kosztuje 10 zeta ,nie az 60 jak usg...a jak się okaze ze to nie ciaza.. dla mnie 60 zl to nie nie tak malo pieniedzy ;) starczy na jumbo paczke pampersów i chusteczki nawilzające ;D

Poleć forum