reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych bąbli

busia_m

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
3 Listopad 2005
Postów
118
Przejrazłam wszystkie tematy i okazało się, że nie mamy tu żadnego miejsca, w którym mogłybyśmy się pochwalić naszymi maluchami.

Mam taką propozycję, żeby to był taki wątek. Umieszczamy tu zdjęcia naszych pociech. Zakładamy, że wszystkie dzieci są śliczne, mają piękne włoski, noski, oczki, dołeczki w policzkach itp., więc nie ma potrzeby komentowania każdego bąbla oddzielnie. Będzie nam się wówczas bardzo wygodnie oglądało zdjęcia.
Jeśli kogoś wyjątkowo urzeknie czyjeś dziecko, można przeslać temu komuś wiadomość prywatną lub w ramach wymiany postów na którymś wątku lekko odbiedz od tematu.

Mam nadziję, że się zgadzacie. A jeśli tak, to proponuję, żebyście jako potwierdzenie wklejały zdjęcia swoich smyków. U góry można napisać kilka słów wprowadzenia, podać wiek malucha na zdjęciu/zdjęciach itp.
 
reklama
busia_m
nie ma takiego watku tutaj bo zdjecia wszystkich zwyczajowo wkleja sie w ,,Dzieciaczkach",i pewnie tez watek bylby tam przeniesiony.Mozna je wkleic w ,,dwuletnich dziewczynkach".

Pozdrawiam
 
Dzięki Katka za wyjaśnienie, jeszcze nie wszystko poznałam na tym forum. W takim razie jutro rano wyprodukuję jakiś wątek o moich laskach na Dzieciaczkach i dam Wam namiar, żebyście mogły zobaczyć. Dziś już nie mam siły przeszukiwać płyt.
 
Do góry