reklama

Zdjęcia naszych bąbli

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez busia_m, 16 Styczeń 2006.

 1. busia_m

  busia_m Zaangażowana w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Przejrazłam wszystkie tematy i okazało się, że nie mamy tu żadnego miejsca, w którym mogłybyśmy się pochwalić naszymi maluchami.

  Mam taką propozycję, żeby to był taki wątek. Umieszczamy tu zdjęcia naszych pociech. Zakładamy, że wszystkie dzieci są śliczne, mają piękne włoski, noski, oczki, dołeczki w policzkach itp., więc nie ma potrzeby komentowania każdego bąbla oddzielnie. Będzie nam się wówczas bardzo wygodnie oglądało zdjęcia.
  Jeśli kogoś wyjątkowo urzeknie czyjeś dziecko, można przeslać temu komuś wiadomość prywatną lub w ramach wymiany postów na którymś wątku lekko odbiedz od tematu.

  Mam nadziję, że się zgadzacie. A jeśli tak, to proponuję, żebyście jako potwierdzenie wklejały zdjęcia swoich smyków. U góry można napisać kilka słów wprowadzenia, podać wiek malucha na zdjęciu/zdjęciach itp.
   
 2. Katka

  Katka Użyszkodnik ;)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  busia_m
  nie ma takiego watku tutaj bo zdjecia wszystkich zwyczajowo wkleja sie w ,,Dzieciaczkach",i pewnie tez watek bylby tam przeniesiony.Mozna je wkleic w ,,dwuletnich dziewczynkach".

  Pozdrawiam
   
 3. reklama
 4. busia_m

  busia_m Zaangażowana w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dzięki Katka za wyjaśnienie, jeszcze nie wszystko poznałam na tym forum. W takim razie jutro rano wyprodukuję jakiś wątek o moich laskach na Dzieciaczkach i dam Wam namiar, żebyście mogły zobaczyć. Dziś już nie mam siły przeszukiwać płyt.
   
 5. Katka

  Katka Użyszkodnik ;)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  ok to czekam :)
   
 6. onyxa

  onyxa

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  oto mój kochany babel
   

Poleć forum