reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Naszych brzuszków :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1447701326.912089.jpg
To teraz odnośnie brzucha rano i wieczorem:D
Przepraszam za goliznę ale chłonę oliwkę:D
Rano po lewej (po śniadanku) a po prawej przed momentem:) w okolicy 15 tygodnia mojego brzdąca<3
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1447701326.912089.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1447701326.912089.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 202
reklama
Piękna galeria! Śliczne te Wasze brzuszki :) ale jakie Wy wszystkie chudziutkie! Wow.. chyba w kompleksy popadne..

Basi u mnie tez znaczna różnica między porankiem a wieczorem :)
 
nie robię zdjęć brzucha... myślę o sesji rodzinnej w ciąży, ale bez brzucha na wierzchu... no nie każdy jest fanem fotografowania siebie i publikowania wszystkiego w necie... nawet na własny użytek żadnej ciąży nie fotografowałam- czekam szczerze mówiąc na czas powrotu do "normalnej figury"... ;-(
 
nie robię zdjęć brzucha... myślę o sesji rodzinnej w ciąży, ale bez brzucha na wierzchu... no nie każdy jest fanem fotografowania siebie i publikowania wszystkiego w necie... nawet na własny użytek żadnej ciąży nie fotografowałam- czekam szczerze mówiąc na czas powrotu do "normalnej figury"... ;-(

To tak jak ja. Jakoś wolę się fotografować z płaskim brzuchem niż w ciąży:D co do sesji ciążowej też się zastanawiam, ale podobnie jak ty, na pewno bez brzucha na wierzchu.
 
Oh dziewczyny! Golizna jak golizna, zawsze można w bluzce, ja na początku odsłaniałam brzucha bo z moja masa nic nie byłoby widać. Teraz brzuch sie zaokrągla wiec nie trzeba nic odsłaniać[emoji23] a do figury wrócicie w przyszłym roku i takie zdjęcia brzucha bedą motywacja:D
 
reklama
Zdjęcie w białej koszulce z początku listopada, drugie dzisiejsze - 17t2d
+ 2kg
 

Załączniki

  • zdjęcie 2(1).jpg
    zdjęcie 2(1).jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 179
  • zdjęcie 3.jpg
    zdjęcie 3.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 171
Do góry