reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZDJĘCIE JAKO ZAŁĄCZNIK - PROBLEMY........i inne problemy też....

elwis_m

IV/V 2005, II 2009
Dołączył(a)
17 Styczeń 2005
Postów
20 525
Miasto
Warszawa
TOJU DROGA to pytanka do Ciebie:

1. Dlaczego nie widać niektórych zdjęć w albumie? Chodzi np o fotki Kubusia IwonkiKD. Klikam na link i otrzymuję informację: "Nie masz zezwolenia na pobieranie i oglądanie załączników w tym dziale"

2. Dlaczego w albumie nie mam możliwości załączenia zdjęcia w wysyłanej wiadomości? w wątku "Maj 2005" mam tę możliwość! Tylko, że tutaj jest ona niepotrzebna, bo przecież zdjęcia wstawiamy w albumach. Dobrze, by było gdybym mogła to robić zawsze, niezależnie w jakim wątku jestem.

3. Dlaczego nie można już usuwać wiadomości???

To ja, Jarząbek ;) :p ;D ;D ;D. Łubu-dubu, łubu-dubu, niech nam żyje Prezes klubu. hihihihi
pozdrawiam
 
reklama
TOJA - ja tez prosze o pomoc - te same pytania co elwisek i jeszcze dlaczego nie dostaje maili o nowych odpowiedziach :(
oj biedna ta nasza administratorka ::)
 
A ja nie widzę tego górnego paska, z informacją o prywatnych wiadomościach, nie mogę wejść w profil innych żeby wysłać prywatną wiadomość i nie mogę wklejać przez załącznik w prywatnym wątku, to tyle :p
Dołaczam się do Elwis:
łubu dubu łubu dubu, he he :p
 
no i przepraszam, że dopiero się tu pojawiłam... :(
mam ostatnio urwanie głowy i troszkę zaniedbuję forum :(
wybaczcie... ::)
 
Do góry