reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

u nas pomór. Chłopaki za przeproszeniem rzygają tam gdzie stoja i to solidnie a Zuzce się cofa więc myślę, ze to kwestia najwyżej kilku godzin tym bardziej że cały czas kaszle i to naprawdę solidnie ale zdaniem lekarki nic jej nie jest :-(
 
reklama
ZDROWIA!

U nas się zaczęło w piatek, Asia wróciła z poplamionymi majtkami z przedszkola (oczywiście nikt jej nie przebrał wrrr:wściekła/y:) i biegunka - takiej to ja jeszcze nie widziałam.
I tak cały weekend, w poniedziałek rano ostatnia.
Smectę Asia piła z upodobaniem, szok, bo ja tego kiedyś przełknąć nie mogłam, Julia też nie lubiła:szok: No i ogólnie piła, za to nic a nic kompletnie nie jadła. No i 3 razy zwymiotowała w ciągu tej choroby.
Julia za to poniedziałek rozpoczęła od zwymiotowania na wykładzinę, na szczęście na tym się skończyło.

No i nie wiem czy to baaardzo słaby wirus czy co:sorry: Asia była w sumie szczepiona na rotę, ale to chyba i tak pic na wodę.
 
zdrówka dla wszystkich chorowitków!

co do szczepionki na rotę, to ponoć dzieci zaszczepione też mogą złapać tylko łagodniej to przechodzą!
 
Dziewczynki? Podajecie jeszcze maluszkom witaminę D3? Czy tylko tran? Bo witaminę D maja dzieci w mleku i jogurtach. Zastanawiam się nad zrobieniem małemu przy okazji kiedy bede robiła morfologię badania na mikro i makroelementy. Oli teraz bardzo szybko rośnie a niestety nie je tyle i takich rzeczy pokrywał w 100% zapotrzebowanie na witaminki. Warto byłoby sprawdzic czy czegos mu nie brakuje, dla świetego spokoju, myslę ze warto raz na jakis czas sprawdzić czy jest wsio ok. Oli rosnie nam bardzo szybko i wszyscy mówią ze jest bardzo wysoki (poszedł z kolorem włosów, oczu i wzrostem w tesciową)
Nawet dermatolog zasugerowała nam ze w związku z tą plamką na główce może małemu brakować jakiś witamin.
 
rano Martyna mi się nie podobała :-( ale mówiła, że nic ją nie boli, temperatury nie miała więc posłałam ją do przedszkola! i właśnie jakąś godzinę temu pani dzwoniła, że ma gorączkę i taka markotna jest. Pojechałam po nią, jesteśmy w domu, młoda cały czas leży, mówi, że nic ją nie boli, ale ma stan podgorączkowy , brzydki kaszel i katar. od 15.30 jest lekarz ale nie nasza pani dr tylko taka co jej nie lubię i ona tylko od razu antybiotyk daje :-( więc chyba do niej nie pojadę tylko wieczorem podjedziemy na pomoc doraźną! Bida mała moja! podejrzewam jakiś wirus choć apetyt ma jak nie wiem co :szok:po przyjściu z przedszkola zjadła 4 kromki chleba z dżemem :szok:co prawda malutkie te kromeczki, ale i tak to dużo :szok:
 
reklama
Do góry