reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

a moze on rezygnuje powoli z mleczka? (w co osobiscie nie wierze), ja mysle ze jutro najpozniej pojutrze mu przejdzie, a najpredzej w nocy (jesli tylko je w nocy;))

Nie je w nocy :-(!!! No mam nadzieję , że masz rację, Kira!!! Choć ja osobiście po tym chlernym szpitalu też bym miała traumę!!! Powychodziły mu siniaki od prób "zawenflonowania" :-(. Chyba mnie bolą one bardziej niż jego... Bo dostał 2 kroplówki, a potem miał dostać trzecią, ale wyrwał sobie wenflon. Nie umiały mu założyć. Pokuły mu całe ręce i nogi, po czym po 40 min zrobiły badanie moczu i stwierdziły że wystarczy dopajać herbatką!!!!!!!!!!!!!!! Miałam mordercze myśli!!!
 
reklama
Nie je w nocy :-(!!! No mam nadzieję , że masz rację, Kira!!! Choć ja osobiście po tym chlernym szpitalu też bym miała traumę!!! Powychodziły mu siniaki od prób "zawenflonowania" :-(. Chyba mnie bolą one bardziej niż jego... Bo dostał 2 kroplówki, a potem miał dostać trzecią, ale wyrwał sobie wenflon. Nie umiały mu założyć. Pokuły mu całe ręce i nogi, po czym po 40 min zrobiły badanie moczu i stwierdziły że wystarczy dopajać herbatką!!!!!!!!!!!!!!! Miałam mordercze myśli!!!

o rany:zawstydzona/y: bidulek malenki:-( mamu spokojnie, tylko spokoj nas uratuje:sorry2:
 
wieczorem zauważyam u małej lekką wysypkę więc pewnie antybiotyk nie był potrzebny bo była to trzydniówka, ale skąd ja miałam wiedzieć ?? Jutro idę do lekarza więc wszystkiego się dowiem.
 
mamulica ja bym dzisiaj nic juz nie kombinowala. Nie zaszkodzi mu skoro piije, może nie ma ochoty. Zwykle je ładnie więc nie ma co się denerwować. Może potrzebuje oczyścic organizm po tych lekach. Poczekaj spokojnie do jutra, zobaczysz jak bedzie
Kilolek co do tego pasozyta to tak rzucam pomysłami bo juz sama zachodze w glowe co mu jest.
W sumie masz racje co z tego , ze pojdziesz do dietetyka skoro tu glownie chodzi o SPOSOB karmienia. A moze niech Michał sam przejmie inicjatywe- moze BLW u niego sie sprawdzi??
próbuje ale to jest tak, ze on sie głownie tym bawi. Zje kilka ziarek ryzu, albo tak jak dziś 2 nitki spagetti, za mało by się najeść (chocaż dziś po 1 biszkopcie jjuz przez 2 godziny esc nie chciał, tak się opchał :/ )
 
mamulica ja bym dzisiaj nic juz nie kombinowala. Nie zaszkodzi mu skoro piije, może nie ma ochoty. Zwykle je ładnie więc nie ma co się denerwować. Może potrzebuje oczyścic organizm po tych lekach. Poczekaj spokojnie do jutra, zobaczysz jak bedzie
próbuje ale to jest tak, ze on sie głownie tym bawi. Zje kilka ziarek ryzu, albo tak jak dziś 2 nitki spagetti, za mało by się najeść (chocaż dziś po 1 biszkopcie jjuz przez 2 godziny esc nie chciał, tak się opchał :/ )

Juz sie kiedys Ciebie pytalam ale nie wiem czy odpowiedzialas: czy probowalas mu dac zupke ktora Wy jecie??
 
Kuba zjadł odrobinę kaszki 90ml, doszedł katar i kaszel :-/. Tzn katar świeży, a kaszel chyba -mam nadzieję - resztki po wirusie... Dziewczyny, można dać syrop prawoślazowy młodemu? albo jakiś inny syrop na kaszel?
 
reklama
Do góry