reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

żeby było wam łatwiej

gaga

uzależniona
Rozwiązania
0
Witam ja jestem co prawda lipcowo - sierpniowa, ale pamiętam jak to jest na półmetku, mam nadzieję że moja stronka wam pomoże choć trochę. Co prawda cały czas powstaja na niej nowe wątki i uzupełnienia ale już tam troszkę jest zresztą same zobaczcie. jak macie jakieś sugestie to piszcie.

adres stronki
http://pysiaki.mine.nu/

reklama

Vitall - Doda

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witaj Gaguniu :)
W swoim imieniu baaaaaaaaaaaaardzo dziękuję za adres stronki :) naaaapewno mi się dużo z niej przyda (mam na myśli "Poradnik przyszłych mam" :) życzę wszystkiego najpiękniejszego :-*

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
gaga żeby było wam łatwiej Dzieci urodzone w lutym 2006r. 2
gaga Żeby było wam łatwiej Dzieci urodzone w listopadzie 2005 12
G 10 m-c jak żywić, żeby dziecko nie było z grube Żywienie 27
Margolis A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno... Staramy się 11803
aniaslu Postanowiła mieć dziecko z byłym, żeby córeczka miała towarzystwo Pytanie tygodnia 11
B Wiek ciąży w długim cyklu. Kiedy do lekarza żeby dostać becikowe? Potrzebuję porady 12
G Co robić, żeby nie zwariować? Potrzebuję porady 4
P Kolacja dla 13 miesięcznego dziecka żeby przesypiało noc- pomocy Potrzebuję porady 16
ninawieczorem Co brać, żeby się starać ;) Staramy się 16
Fifka "Dieta mamy" - czyli co jeść żeby nie zaszkodzić. Archiwum styczeń 2014 12
8 co zrobić żeby katar u dziecka nie skończył się zapaleniem oskrzeli Zdrowe dziecko 31
A karmię ponad 4 miesiące i modlę się żeby dotrwać do 6.... :/ Żywienie 23
happymum20 Co zrobić żeby przytyć? Ładna mama 21
G 10 m-c jak żywić, żeby nie przekarmiać Żywienie dzieci - porady 3
Pysia29d przesłanki żeby zmienić dziecku ponownie nazwisko Archiwum Samodzielnych rodziców 8
C Jak układać maluszka do snu żeby się zdrowo rozwijał?POMOCY!!! Spanie 7
Marcysiowa Głód - co jeść żeby nie przytyć Diety, diety 54
O co robić, żeby urodzić geniusza Dzieci urodzone w lutym 2007 21
Ż żeby nam żuchwy nie zamarzły - smiejmy się Dzieci urodzone w sierpniu 2005 412
Natii91 Witam może ktoś powiedziec czy to jest ciąża wczoraj wykonałam test z krwi i było 0.5 czy to ciąża czy nie i kiedy powinnam powtorzy Ciąża, poród, połóg 9
N Alergia na laktoze jak to u Was było? Potrzebuję porady 1
Marynia88 Jak zabezpieczyć mieszkanie by było bezpieczne? Potrzebuję porady 33
H Czop sluzowy - jak było u was? Ciąża, poród, połóg 4
C Jak było u was? Staramy się 3
P Czy możliwe, by to było krwawienie implantacyjne? Ciąża, poród, połóg 0
rurka Było ... I ubyło Duże jest piękne 312
MsMickey Nasze kochane mamusie/teściowe - czyli opowieści z serii:bo kiedyś to było inaczej ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 2
joll Ale to juz było....czyli kwietniowe archiwum Archiwum mam kwietniowych'11 1188
niekat Pan Kotek było chory...:( Dzieci urodzone w marcu 2008 226
elcia12 co dzisiaj bedzie - było u mnie na obiad??? Dzieci urodzone w grudniu 2007 1068
Rusia ....****....dzis na obiad było/bedzie...****....???? Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 3085
Elpis78 Mój poród - jak było? Dzieci urodzone w lipcu 2006r. 280
A TEGO JESZCZE NIE BYŁO! ŻEGNAJCIE CZERWCÓWECZKI! Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 3
Mama Boo Jak to było przed, czyli wspomnienia :) Dzieci urodzone w marcu 2006r. 145
Ewelina7x Cześć ja się chciałam was spytać na który wam to miesiąc wygląda ciąży??! Ciąża, poród, połóg 43
A Ile dni po owulacji wyszedł wam pozytywny test lub beta ? Staramy się 9
N po jakim czasie starań udało się wam zajść w ciążę? Staramy się 26
P Cykle bezowulacyjne. Po jakim czasie udało Wam się je wyleczyć i zajść? Staramy się 14
P Po jakim czasie po uregulowaniu progesteronu udało Wam się zajść w ciążę? Staramy się 23
A Czy zdarzyło wam się zjeść coś nieswiezego w ciąży! Potrzebuję porady 4
M Ile kg Wam doszło ? Lipcowe mamy 2020 16
P Za którym razem z ovitrelle Wam się udało? Potrzebuję porady 12
L W którym dniu cyklu po staraniach uwazacie, że udało sie Wam zajść w ciążę? Staramy się 9
Patrycja35 Ile %wzrastala Wam beta w 6 tyg? Ciąża, poród, połóg 8
A Pytanie do mam ktore mialy cukrzyce w ciąży.Czy wywoływali wam poród? Potrzebuję porady 1
Dmalw Czy udało wam się i jak szybko zajść w ciążę po poronieniu? Potrzebuję porady 86
T Refluks - co wam pomogło? Zdrowie 0
nadzieja xxx za którym razem wam sie udało? Ciąża po in vitro 30
Magdaa..K123 W którym cyklu wam się udało ? Potrzebuję porady 12
Jotka_Szczotka Czy podoba Wam się imię... Przyszłe mamy 19