reklama

Zielona herbata podczas karmienia piesią

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez WioWik, 17 Grudzień 2014.

1. WioWik

WioWik Zaciekawiona BB

Moja Wiktoria za kilka dni kończy 5 miesięcy. Nadal karmię ją piersią. Przed ciążą i w ciąży piłam zieloną herbatę (uwielbiam ją). Od kiedy karmię bałam się, ale powoli chciała bym znowu zacząć ją pić. Tylko nie wiem czy już mogę. Czy któraś z was piła tą herbatę karmiąc?
    To moje pierwsze dziecko i na wszystko uważam :)

2. Jordgubbe

Jordgubbe Fanka BB :)

możesz ;-)

29. Kawa, herbata, alkohol, papierosy a karmienie piersią.

ja kocham miłością prawdziwą kawę.
    Wróciłam do niej równo miesiąc po porodzie. Nadal karmię, nadal piję przepisowe 2 filiżanki na dobę, czasami 3, ale rzadko ;-) i raczej słaba. Baaardzo rzadko mocną i to jak jestem w gościach i taką dostanę ;-)

3. reklama
  4. WioWik

WioWik Zaciekawiona BB

Kawę też kocham i też pije ;) tylko zastanawiam się nad tą herbatą

5. mamastaszka

mamastaszka Fanka BB :)

Taak,....- kofeina przenika do mleka matki, może więc oddziaływac na dziecko.
    Jesli ty pijesz, pije i Ono. Jesli masz śpioszka aniolka- oby tak dalej, jesli krzykacza-nadwrażliwca- nie radze. Zrobisz sobie petlę bez końca- Ty pijesz bo padasz ze zmęczenie, Ono nie spi z pobudzenia. Przynajmniej tak miała po kawie znajoma z synkiem. Mój też trochę sie nakrecał po kawce mamy przy intensywnym karmieniu przed ukończeniem 6 m-ca życia,więc podarowalam sobie tą przyjemność
    pzdr

6. Willy102

Willy102 Początkująca w BB

Raczej ogranicz jej picie. Ma ona działanie odwadniające i zawiera kofeinę, która przenika do mleka i może wywołać u malca rozdrażnienie , niepokój, nadmierne pobudzenie a także utratę apetytu.

7. Jordgubbe

Jordgubbe Fanka BB :)

ach, no zgadza się, zgadza.

A truskawki mogą powodować uczulenie
    Marchewka zatwardzenia
    Suszone śliwki biegunkę
    Kapusta wzdęcia

Najbezpieczniej będzie żyć na gotowanym kurczaku, wodzie i powietrzu.

A nie, czekaj....
    w kurczaku są tony antybiotyków, w wodzie chlor, a w powietrzu smog. Wszytko toksyczne i zagrażające zdrowiu i życiu malca...

Przekichane :/

8. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Bez przesady. Pij i obserwuj. Jak nic się nie dzieje, dziecku nie dolega to nie ma powodu by się ograniczać. Ale jak zauważysz, że nie służy, to lepiej sobie darować ;-)

Poleć forum