reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona kupa

Casablanca1234

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2019
Postów
522
Witajcie.
Moja córka skończyła 2 mce. Karmie ja MM ale swoj pokarm rowniez jej podaję. Ostatnio zalatwia sie co 3 dni, kupa jest duża i zielona. Dzisiaj zrobiła kupę też taka samą. Czy wiecie moze co jest przyczyną takiego koloru kupy?
Jest wesolym radosnym dzieckiem nie zauważyłam zeby cos ja bolało. Zastanawia mnie to czy nie jest to wina szczepionek (bya szczepiona 3.02).
 
reklama
reklama
Jak jest zielona, to jeszcze nie jest oznaka niczego złego:). My też mamy zieloną po nutramigenie plus dodatkowo po żelazie. Bardziej bym się obawiała śluzu w kupce, ale jeżeli nie występuje to spokojnie jedzcie sobie tak jak jecie;)
 
reklama
Tak dokładnie to wina żelaza w mleku nan jest go więcej. Lekarz tez nie kazał się martwić. Ja nie mogłam tylko znieść tego, ze kupka była co 4 dni i mała męczyła się przy jej robieniu a była ona luźna.
 
Do góry