reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zioła i inne przyprawy.

monix78

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2004
Postów
100
Jacek ma już 7,5 miesiąca. Sama gotuję dla niego jedzonko i karmię piersią. Zastanawiam się kiedy zaczęłyście wprowadzać zioła i przyprawy (majeranek, papryka słodka, pieprz i inne). Nie pytam o vegetę i tym podobne, bo sama tego też nie jadam ;)
 
reklama
Ja od niedawna dodaje tymianek, bazylie, majeranek i odrobine soli ziolowej. Papryki i pieprzu nie daje.
smacznego ;D
 
Ja też nie daję papryki i pieprzu. Od paru miesięcy dodaję ziól prowansalskich. Do zup podczas gotowania daję czasem czosnek (może nie zioło, ale też jakiś rodzaj przyprawy). To właściwie wszystko. Aha, pietruszka i koperek oczywiście od dawna.
pozdrawiam
nikita
 
Ja na razie dodaję suszonych ziół czyli koperku, majeranku, natki pietruszki. Myślę o czosnku, bazyli i tymianku w najbliższym czasie, ale z papryką, pieprzem jeszcze się wstrzymam.
 
ja swoim dzieciom przyprawy podawala gdy skonczyly 1 roczek -wegete;
co do innych przypraw to dopieropo 2 roczku stopniowo
 
Ja trochę boję się vegety, bo tam jest ten wstrętny glutaminian sodu... ale czasem też sypnę odrobinkę , choć naprawdę sporadycznie.

pozdrawiam
nikita
 
my po roku bazylię, majeranek, zioła prowansalskie, vegety i innych warzywek chyba długo mu nie dam, zresztą sama mało tego uzywam, koperek i pietruszkę świeżą do zupy dodawałam w 8,9 msc.
nic mu nie solę.
 
A ja kupuje przyprawy przez internet. Nie wychodzi mni edrozej a sa łagodniejsze. Moze dlatego,ze zamawiam nie nasze tradycyjne ale z iinego kraju a mianowicie wegierskie. Kupuje na Sklep Węgierski dzieci bardzo je lubia.
 
mój synek skończył 22 8 miesięcy i od pewnego czasu nie chętnie jada moje zupki, może dlatego że dostał już do spróbowania "nasze jedzenie", a może dlatego że nei dostaje już papek, nei wiem co mam z tym zrobić, poradzi mi ktos cos??
 
reklama
Mojemu tez z dnia na dzien odwidzialy sie moje zupki wiec zaczelam troche je dosalac i teraz je ze samkiem;-)
 
Do góry