reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zioła ojca Sroki nr 3 skutki uboczne

Sonka123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Luty 2021
Postów
331
Hej,
na początku chciałam się przywitać i dołączyć do grona staraczek :) Od dwóch i poł roku staramy się z Partnerem o pierwszego dzidziusia, partner wykonywał badania nasienia, niestety nie wyszły za dobre, ale też nie tragiczne, przyjmował przez 3 miesiące suplement Profertil, lekarz androlog powiedział, że jest szansa na ciąże lecz może być to trudne.
Moje cykle trwają od 30-35 dni, mam stwierdzone Hashimoto, przyjmuję Euthyrox 50 oraz Dostinex 1x w tygodniu. Dodam jeszcze, że mam strasznie bolesne miesiączki, co miesiąc ląduję na pogotowiu i przyjmuje dwa zastrzykami :( Nie mogę trafić na odpowiedniego lekarza, który by mi pomógł... Żaden lekarz nie zaproponował nawet monitorowania owulacji, co mnie dziwiło.... W lutym mam wizytę u kolejnego ginekologa, jest nadzieja po przeczytaniu pozytywnych opinii :)
Od tego cyklu postanowiłam pomóc trochę Matce Naturze i zaczęłam pić zioła ojca Sroki nr 3, ponieważ wyczytałam że u wielu Pań przyniosły skutki w postaci upragnionych dwóch kreseczek :)
Miesiączkę miałam 24.01 do 28.01 i tak też zaczęłam pić zioła. Zauważyłam, że zaczęłam częściej chodzić siusiu, z rana strasznie mi niedobrze, mam więcej energii niż zwykle oraz pomimo, że jestem w 11 dniu cyklu na mojej twarzy pojawiły się dziwne wypryski, a moje piersi są duże i widoczne są na nich żyłki jak przed miesiączką.
Moje pytanie więc brzmi, czy któraś z Pań też się tak czuła po tych ziołach?
 
reklama
Hej, to mój pierwszy cykl z ziołami :) jestem już po owulacji i czekamy. Po ziółkach czuję się bardzo dobrze, mam nadzieję, że spełnią swoją rolę, daj znać jak tam u Ciebie :)
 
Hej,
na początku chciałam się przywitać i dołączyć do grona staraczek :) Od dwóch i poł roku staramy się z Partnerem o pierwszego dzidziusia, partner wykonywał badania nasienia, niestety nie wyszły za dobre, ale też nie tragiczne, przyjmował przez 3 miesiące suplement Profertil, lekarz androlog powiedział, że jest szansa na ciąże lecz może być to trudne.
Moje cykle trwają od 30-35 dni, mam stwierdzone Hashimoto, przyjmuję Euthyrox 50 oraz Dostinex 1x w tygodniu. Dodam jeszcze, że mam strasznie bolesne miesiączki, co miesiąc ląduję na pogotowiu i przyjmuje dwa zastrzykami :( Nie mogę trafić na odpowiedniego lekarza, który by mi pomógł... Żaden lekarz nie zaproponował nawet monitorowania owulacji, co mnie dziwiło.... W lutym mam wizytę u kolejnego ginekologa, jest nadzieja po przeczytaniu pozytywnych opinii :)
Od tego cyklu postanowiłam pomóc trochę Matce Naturze i zaczęłam pić zioła ojca Sroki nr 3, ponieważ wyczytałam że u wielu Pań przyniosły skutki w postaci upragnionych dwóch kreseczek :)
Miesiączkę miałam 24.01 do 28.01 i tak też zaczęłam pić zioła. Zauważyłam, że zaczęłam częściej chodzić siusiu, z rana strasznie mi niedobrze, mam więcej energii niż zwykle oraz pomimo, że jestem w 11 dniu cyklu na mojej twarzy pojawiły się dziwne wypryski, a moje piersi są duże i widoczne są na nich żyłki jak przed miesiączką.
Moje pytanie więc brzmi, czy któraś z Pań też się tak czuła po tych ziołach?

Cześć. Niestety nie pomogę w kwestii ziół, ale czy kiedykolwiek byłaś diagnozowana w kierunku endometriozy? Najczęściej to właśnie z nią powiązane są aż tak bolesne @.
 
Hej, to mój pierwszy cykl z ziołami :) jestem już po owulacji i czekamy. Po ziółkach czuję się bardzo dobrze, mam nadzieję, że spełnią swoją rolę, daj znać jak tam u Ciebie :)
To trzymam mocno kciuki żeby się Nam udało!! Kiedy masz mieć miesiączkę? Ja niby za 11 dni, mam nadzieję, że nie przyjdzie i ziółka pomogły! ✊✊✊
 
To trzymam mocno kciuki żeby się Nam udało!! Kiedy masz mieć miesiączkę? Ja niby za 11 dni, mam nadzieję, że nie przyjdzie i ziółka pomogły! ✊✊✊
Za 4 dni, także już niedługo 😁 jedynie co zauważyłam apropo ziółek, bo mój mąż też je pije, że ma zaburzenia smaku... Wszystko co by nie zjadł, to smakuje mu tak samo. Jak on to określił? "Jak stare, zwietrzałe kakao" 😂 także wczoraj odstawił i zobaczymy czy wszystko wróci do normy.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, kupiłam ziółka ojca Sroki na niepłodność i zacznę pić w 1 dc. Chyba że mogę już teraz co myślicie? Poroniłam w październiku i od tego czasu się staramy ale nic.. Wyniki w normie, cykle mi się wyrównały i tarczyca też po mio-inozytolu. Myślicie że mogę pić ziółka i dalej brać mio- inozytol?
 
reklama
reklama
Heh, zaczęłam pić zioła ojca sroki na niepłodność. Właśnie zaczęłam pić drugi cykl. Od lutego nie pamiętam kiedy dokładnie dostałam jakiejś wysypki. Z czasem stało się to tak uciążliwe że poszłam do lekarza rodzinnego. Stwierdził że to alergiczne. Moje pytanie czy ktoś może miał przypadek że po tych ziołach dostał alergii?
 
Do góry