reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

źle działające tesy ciążowe?

85justyna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Luty 2010
Postów
1 233
Zacznę może od początku: moje cykle miesiączkowe nigdy nie były regularne i trwały od 28-34 dni, po ciąży się uregulowały trochę ale nie trwały nigdy nie były "jak w zegarku". W grudniu mój cykl się zaczął 12.12 i do tej pory się nie skończył-nie dostałam jeszcze okresu. Chociaż ciąża jest bardzo mało prawdopodobna (w grudniu kochałam się z mężem raz w styczniu dwa razy zawsze z prezerwatywą- nigdy nam nie pękła) zrobiłam dwa testy ciążowe w odstępie dwudniowym i oba były negatywne. Mimo że teoretycznie nie jestem w ciąży okresu dalej nie ma, brzucho w okolicy macicy jest twardawe i trochę "wzdęte" mam poranne mdłości i duszności co chwilę muszę iść siku (tak jak w poprzedniej ciąży). Mój ginekolog może mnie przyjąć dopiero za 2 tyg. (jet na urlopie) i zastanawiam się czy to jest możliwe że jestem w ciąży jak testy pokazują że nie?
 
reklama
teoretycznie test powinien pokazać ciążę, ale słyszałam o takich przypadkach, że beta była tak niska, że nie wyłapał. możesz odczekać jeszcze kilka dni i powtórzyć test - na wszelki wypadek kup gdzie indziej niż zwykle, żeby wykluczyć jakąś trefną partię testów. generalnie testy mają na opakowaniu napisane, że wynik pozytywny zawsze jest prawidłowy, a jak wyszedł negatyw, a Ty masz podejrzenia, to należy powtórzyć test;-)
 
Do góry