reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki, przedszkola, kluby malucha i ... w Poznaniu

AKADEMIA MALUCHA MINI MINI
Zapisz dziecko do Akademii pomiędzy
12 a 30 października 2009
BEZ OPŁATY WPISOWEJ
506-97-09-92
www.akademia-minimini.pl
ZAPRASZAMY SERDECZNIE
 
reklama
:szok:Andrzejki w Stonodze:angry:
Serdecznie zapraszamy 24.11 o godz 17:00 do Klubu Aktywnego Malucha Stonoga na spotkanie Andrzejkowe wszystkie maluchy i przedszkolaki. Będziemy tańczyć i wesoło się bawić , poznamy starą tradycję wróżb andrzejkowych. Wszystkich gości zapraszamy na mały poczęstunek.
Bilet wstępu 10 zł.
Zapisy po nr tel. 517 186 108
Nasz adres Klub Aktywnego Malucha Stonoga
ul. Hetmańska 56
ZAPRASZAMY:-):-)ZAPRASZAMY;-);-)ZAPRASZAMY:tak::tak:
 
Witam, poszukuję od kwietnia 2010 żłobka lub klubiku dla mojej córeczki w okolicach osiedla warszawskiego, ronda śródka, lub okolic Starego rynku. Malutka będzie miała wtedy 7 miesięcy. Byłabym również zainteresowana opiekunką z okolic osiedla mogileńskiego lub warszawskiego. Czy ktoś mógłby mi doradzić coś w tej sprawie? polecić jakiś żłobek? Wiem że najciężej będzie z miejscem w żłobku, ale cuda się zdarzają prawda:-) Buziaki
 
Jeśli któraś z Was nadal ma problem z zapisaniem dziecka do przedszkola / żłobka, to polecam odwiedzić stronę: www.klubupuchatka.pl . Klub Malucha "U Puchatka"- opieka nad dzieckiem, Poznań

Od stycznia 2010 r. będzie działać Klub u Puchatka - w domu jednorodzinnym będzie prowadzona opieka nad dziećmi. Już teraz można dokonywać zapisów zarówno na określoną ilość godzin dziennie na określoną ilość czasu (np. miesiąc), jak i wykupić karnet na konkretną ilość godzin do wykorzystania w ciągu miesiąca. Można będzie zostawić dziecko gdy jest taka potrzeba - na czas wizyty u fryzjera, lekarza, czy wieczornego wyjścia.
Można zapisać dziecko w wieku 0,4 - 3,5 roku.

Ja zapisałam tam moje dziecko. Oferta jest szeroka, a osoba z którą rozmawiałam jest bardzo sympatyczna i wydaje się być odpowiedzialną i profesjonalną. Myślę, że warto spróbować.

Ideą tego miejsca jest stworzenie rodzinnej, spokojnej atmosfery.
Pozdrawiam
 
Żłobek Raj Maluszka
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na opiekę nad najmniejszymi dziećmi i brakiem miejsc w państwowych żłobkach oraz trudnościami ze znalezieniem wykwalifikowanej niani, postanowiłyśmy otworzyć prywatny żłobek, spełniający najwyższe wymagania, dotyczące opieki, higieny i bezpieczeństwa. Maluchy do lat 3 muszą być objęte przede wszystkim procesem opiekuńczym, a dopiero potem wychowawczym i edukacyjnym. Każdy maluszek może u nas liczyć na troskę i zrozumienie w trudnych chwilach rozstania z Mamą i Tatą.
Rodzicom pragniemy zapewnić możliwość spokojnego powrotu do pracy w poczuciu, że ich SKARB jest bezpieczny i zadowolony.
Dlatego Drogi Rodzicu nie zwlekaj, zadzwoń, przyjdź i porozmawiaj, zobacz co mamy do zaoferowania, gdyż powierzasz nam to co najcenniejsze - DZIECKO, malutkiego człowieka.
A my zrobimy wszystko aby sprostać Państwa oczekiwaniom, mądrze i odpowiedzialnie zajmować się dziećmi i w wysiłek ten wkładać całe nasze „serca”.


www.rajmaluszka.com
info@rajmaluszka.com

Polecam
Pozasia
 
!!!!!!!!!!! UWAGA NOWOŚĆ !!!!!!!!!!

Akademia Przedszkolaka
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Warsztaty dla dzieci w wieku przedszkolnym. Prowadzone są przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych pedagogów. Zajęcia mają na celu pomóc wkroczyć w okres przedszkolny bądź szkolny bez stresu i lęku. Poprzez uczestnictwo w warsztatach Twoje dziecko nabierze pewności siebie oraz pozna nowe środowisko jakim jest grupa rówieśników.[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest mozliwość pozostawienia dziecka bez opieki i obecności rodziców.[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Warsztaty odbywają się dwa razy w tygodniu, w dwóch grupach:[/FONT]
  1. [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]wtorki (16.30 do 17.30) - dla dzieci w wieku od 2,5 do 3,5 lat. [/FONT]
  2. [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]czwartki (16.30 do 18.00) - dla dzieci w wieku od 3,5 do 5 lat.[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Zajęcia:[/FONT]
  • [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]rozwijanie kreatywności oraz samodzielności dziecka; [/FONT]
  • [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]warsztaty plastyczne rozwijające wyobraźnię, oryginalność i pomysłowość; [/FONT]
  • [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]poznawanie świata techniki; [/FONT]
  • [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]zabawy ruchowe z elementami tańca oraz zajęcia rozwijające sprawność i koordynację; [/FONT]
  • [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]zajęcia manualne z elementami wstępnego rozpoznawania liter i cyfr; [/FONT]
  • [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]nauczanie dzieci podstaw zachowań w dziedzinie higieny osobistej;[/FONT]
Zapraszamy serdecznie !!!
Więcej informacji:
www.akademia-minimini.pl
506-97-09-92
 
reklama
Witam !
Zamierzam otworzyć Klub Malucha w Poznaniu. Na chwilę obecną szukam nowej lokalizacji i waham się między Piątkowem a Szczepankowem. Proszę o opinie gdzie jest większe zapotrzebowanie ?
 
Do góry