reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Złota biżuteria

Dołączył(a)
8 Luty 2017
Postów
2
Witajcie kochane!
Wam do WAS pytanie,
czy złota biżuteria to dobry prezenty dla koleżanki na urodziny? Nie mam pomysłu na prezent a wiem że biżuteria zawsze się spodoba kobiecie. Z góry dziękuję za odpowiedzi!
 
reklama
Rozwiązanie
U
Oj nie zawsze się spodoba. Ja bym nie ryzykowala zwłaszcza że to drogi prezent; wiem po sobie i swoich przyjaciołach, mamy biżuterię którą dostysmy w prezencie i leży w pudełku, bo zwyczajnie nie w naszym guście. Najbezpieczniejsze są zawsze vouxhery/bony
Co do kart podarunkowych zgadzam się z Tobą. Jeżeli nie mam pomysłu na prezent sama z tego korzystam ;)
Witajcie kochane!
Wam do WAS pytanie,
czy złota biżuteria to dobry prezenty dla koleżanki na urodziny? Nie mam pomysłu na prezent a wiem że biżuteria zawsze się spodoba kobiecie. Z góry dziękuję za odpowiedzi!


JASNE ! biżuteria jest zawsze dobrym prezentem zwłaszcza dla kobiety ! Nie zastanawiaj sie ani chwili ! ;) Ja od siebie mogę polecić Ci Link do: E-sklep salon jubilerski z bizuterią - online - sklep internetowy - E-azur.pl gdzie mają super wybór kolczyków, naszyjników, bransoletek, a nawet pierścionków na każdą okazję ;)
 
Oj nie zawsze się spodoba. Ja bym nie ryzykowala zwłaszcza że to drogi prezent; wiem po sobie i swoich przyjaciołach, mamy biżuterię którą dostysmy w prezencie i leży w pudełku, bo zwyczajnie nie w naszym guście. Najbezpieczniejsze są zawsze vouxhery/bony
 
Oj nie zawsze się spodoba. Ja bym nie ryzykowala zwłaszcza że to drogi prezent; wiem po sobie i swoich przyjaciołach, mamy biżuterię którą dostysmy w prezencie i leży w pudełku, bo zwyczajnie nie w naszym guście. Najbezpieczniejsze są zawsze vouxhery/bony
Co do kart podarunkowych zgadzam się z Tobą. Jeżeli nie mam pomysłu na prezent sama z tego korzystam ;)
 
Rozwiązanie
Do góry