reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiany w piersiach.

Wagobunda

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2017
Postów
197
image.jpg
dziewczyny potrzebuje waszej pomocy!!! Wiem, ze powinnam iść z tym już dawno do ginekologa, ale nigdy nie sprawiało mi to problemu dopiero dziś przez jeden program w Tv trochę się wystraszyłam. Chodzi mi o moja prawa pierś. Nad skutkiem mam małe zgrubienie jest to pozostałość po pryszczu który miałam w tym miejscu pare lat temu i który wycisnęłam, bo niestety mam tendencje do wyciskania wszystkiego co znajdę na sobie. To zgrubienie jest bezbarwne i nic z niego nie wypływa jedynie od jakiegoś roku czasami mnie swędzi, a ja nie mogąc się powstrzymać drapie aż do momentu pojawienia się krwi pod naskórkiem:( dodam, ze ten pryszcz pojawił się jakieś 5-6 lat temu długo się goił po wyciśnięciu i właśnie po nim zostało takie bezbarwne zgrubienie. Dodam,ze genetycznie mam tendencje do kaszaków/tłuszczaków i już z paroma walczyłam, ale nigdy na piersiach. Na piersiach często pojawiają się potowki drobne pryszcze i jakby zaskórniaki które oczywiście wyciskam od zawsze przez co mam już pare blizn na piersiach. Moje pytanie do was: czy to może być rak piersi albo rak skory? Wiem, ze muszę iść do lekarza, ale dopiero za tydzień. Dodaje zdjęcie z owa zmiana na zdjęciu jest widoczna dlatego ze swedzialo i drapałam, bo normalnie nie wyróżnia się jakimś specjelnym kolorem wyglada zawsze jak te małe brodawki przy sutku. Dodam, ze swędzenie pojawia się raz na 2 tyg. Foto jest złe jakościowo ale to jest ta ciemniejsza plamka nad obwódka sutka, normalnie kolor zawsze jest bezbarwny czy delikatnie różowy , na zdjęciu jest ciemniejszy bo drapałam chwile wcześniej.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    39,8 KB · Wyświetleń: 3 073
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry