reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmienić lekarza czy iść do szpitala?:(

Dołączył(a)
4 Luty 2017
Postów
1
Witam mamusię. Mama problem . W piątek byłam na pierwszy m badaniu od kad na testach pojawiały się dwie kreski co jeden test to ciemniejsza kreska. Wiec poszłam do lekarza i powiedziano mi że mam obumarla ciąże a za chwilę że pusty pęcherzyk lub za wczesna ciąża . Nie powiedział nic wiecej tylko skierował mnie do szpitala na wyczyszczenie. Co mam robić jestem załamana.:( CZY iść w poniedziałek do szpitala czy do innego lekarza??:(
 
reklama
Ja bym sprawdziła ta informacje jeszcze u jednego lekarza. Mam porównanie u kilku ginekologów z różnym sprzętem,jak ktoś ma stare usg nie jest wstanie za wiele określić po pierwszym badaniu a określenie ze to albo wczesna ciąża albo coś tam albo coś tam jest na pewno do sprawdzenia. W pierwszych tyg ciąży faktycznie niewiele widać na usg. Polecam zatem badanie betaHCG możesz je zrobić na własny koszt około 20-30zlw najbliższym laboratorium. Wynik powyżej 5 wskazuje na ciążę,należy badanie powtórzyć po 48h jeżeli będzie przyrost o około 60% to ciąża się rozwija. Na tak wczesnym etapie badanie z krwi będzie myślę najbardziej miarodajne :-) głowa do góry! Nie spiesz się z zabiegiem!

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana, który to tydzień?
Ja miałam dwie nierozwijające się ciąże i (6-7 tydz) i dochodziło do samoistnego poronienia, nie musiałam mieć zabiegów.
Idź do jeszcze jednego lekarza. Do szpitala zawsze możesz się też zgłosić, nie mogą ci zrobić zabiegu bez sprawdzenia co i jak.
Oprócz tego zrób bthcg jak piszą dziewczyny.
Nie trać jeszcze wiary. Być może miałaś później owulację?
 
Do góry