reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Znieczulenie i nacinanie w mswia w Bydgoszczy

Dołączył(a)
9 Luty 2021
Postów
3
Chciałabym wiedzieć jak wygląda sprawa nacinania krocza i znieczulenia w szpitalu mswia. Czy nacinają wszystkich jak leci czy tylko wtedy kiedy jest to konieczne? Znieczulenie w kręgosłup dają każdemu kto chce czy może robią problemy w tej kwestii? Jak było u was? Proszę o opinie mamy, które rodziły niedawno w tym szpitalu. Jakich ginekologów i położnych nie polecacie?
 
reklama

alible

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Styczeń 2020
Postów
753
Opiekę podczas porodu i po bardzo polecam! Położne cierpliwe, młoda doradczyni laktacyjna pomogła mi rozkręcić laktację (karmię do dziś a córka właśnie skończyła rok), pomimo że po porodzie niestety bąbel został zabrany na intensywna terapię do Biziela.
Z nacinsniem krocza, zostałam uprzedzona, że będzie nacięte bo inaczej samo pęknie. Znieczulenia nie miałam żadnego oprócz łagodzenia bólu pod prysznicem, a to w kręgosłup nawet nie chciałam więc nie wypowiem się w tej kwestii.
 
Do góry