reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

znieczulenie w ciąży

Tygrysek1985

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2008
Postów
5 153
witam serdecznie, jestem w 8 m-cu ciazy, od 3 m-cy mam problem z zebem, jednym z ostatnich u gory, bylam juz 3 razy u dentysty, za pierwszym razem bylo wlozone lekarstwo, potem zatruty i znow lekarstwo, teraz mam przyjsc za tydzien, ale bol caly czas jest okropny, no moze tym razem byl odrobine mniejszy, ale za to boli juz dwa dni, rozwazam pojscie do innego dentysty w celu wyrwania, ale czy jest to mozliwe z podaniem znieczulenia i czy bedzie bolalo?
 
reklama
witam serdecznie, jestem w 8 m-cu ciazy, od 3 m-cy mam problem z zebem, jednym z ostatnich u gory, bylam juz 3 razy u dentysty, za pierwszym razem bylo wlozone lekarstwo, potem zatruty i znow lekarstwo, teraz mam przyjsc za tydzien, ale bol caly czas jest okropny, no moze tym razem byl odrobine mniejszy, ale za to boli juz dwa dni, rozwazam pojscie do innego dentysty w celu wyrwania, ale czy jest to mozliwe z podaniem znieczulenia i czy bedzie bolalo?


Witaj
Znieczuleniu podane w ciazy, działające 2-3 godziny jest mniej szkodliwe niż lekarstwo zatruwające miazgę ,działające od 7-14 dni.
Poszukaj stomatologa, który w znieczuleniu przeleczy ci kanałowo zęba, później będziesz żałować usunięcia.
Pozdrawiam
KBM
 
Do góry