reklama

Zostałam sama z malutkim dzieckiem

Temat na forum 'Archiwum Samodzielnych rodziców' rozpoczęty przez Samotna30, 3 Grudzień 2015.

1. Samotna30

Samotna30 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Błagam o pomoc,jakąś dobrą rade.Zostałam sama z malutkim dzieckiem w wynajmowanym mieszkaniu,ojca dziecka zamkneli za przemoc domową i jestem całkowicie bezradna co dalej robić bez srodków do życia i zaniedługo bez dachu nad głowa.Pomoc panstwa w tej sytuacji jest żadna od 3tyg nie moge sie doprosic chodzby od mopsu o nic dostane jakies zasilki ale trzeba na to czekac i nie oplace tez wynajetego mieszkania.Bronie sie rekami i nogami przed domem samotnej matki.Chce podjac prace i jest praca dla mnie to znowu opieki do dziecka nie mam.Moze byl ktos w podobnej sytuacji i moze mi doradzic co moge jeszcze zrobic,gdzie pójść po pomoc?Nie chce stracic dziecka jest dla mnie calym życiem.

2. reklama
  3. aniaslu

aniaslu Administrator

Najlepsze odpowiedzi:
    27
    Takie wiadomości mam dla ciebie. Tu możesz szukać pomocy.
    1. Ośrodki Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem mają fundusze na pomoc w takich sytuacjach (m.in. na dopłaty do czynszu). Trzeba po nich podzwonić i popytać które mają jeszcze środki na rok 2015.

2. Centrum Praw Kobiet, nie wiem czy mają swój oddział w Krakowie. Można zadzwonić do placówki w Warszawie i spytać

Poleć forum