reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Zuzanka :-)

Dołączył(a)
28 Maj 2007
Postów
3
Witam serdecznie!

Jestem mamą wcześniaczka Zuzi, urodzoną w 30 tc z wagą 1130, i która w sobotę skończy 3 latka :-)
Na samym poczatku korzystałam z tego forum, widziałam kilka moich postów jeszcze pozostało :-), z innym nickiem, może Agawa mnie pamięta :-) Przez ostatnie 2 lata niestety tu nie zaglądałam :-( za co przepraszam.
Zuzia jest wcześniaczkiem, gdyż dopadła mnie ciężka gestoza i oprócz tego miałam nadcisnienie, o czym wogle wcześniej nie wiedziałam.
Bardzo chętnie służę radami, zwłaszcza młodym mamom wcześniaków.

Pozdrawiam Was gorąco:-)
Ania i Zuzia
 
reklama
Czy była to Pani pierwsza ciąża? U mnie w pierwszej przyplątała się gestoza i interesuje mnie jak to może być w kolejnej? A nadciśnienie zostało po ciąży?
 
Do góry