reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia, gratulacje, pozdrowienia......

DZIECIATKA NASZE UKOCHANE!!! :tak: :-D :tak:
W nadchodzacym 2007 roczku,zycze Wam,jak i Mojej Zuzance,samych usmieszkow na twarzy,jak najspokojniejszego zabkowania,bo przeciez,to juz niedlugo,no i oczywiscie,zeby podczas Waszych pierwszych raczkowan i prawdziwych kroczkow,obylo sie bez siniaczkow,a sciany,zeby byly dla Was gumowe! :tak: :-D :tak: Pamietajcie - Mamusie nie wyobrazaja sobie bez Was zycia i tak juz bedzie zawsze! :-D :tak:



DZIEWCZYNKI MOJE KOCHANE!!! :tak: :-) :tak:
A Wam,jak i sobie,zycze,samych przespanych nocy,duzo milosci,jak najmniej pochmurnych dni,a takze spelnienia wszystkich noworocznych postanowien. :-) :tak:
 
reklama
DLA ROMECZKA DUUUŻO ZDRÓWKA I WSZYSTKIEGO CO NAJ NAJ NAJ NAJ LEPSIEJSZE NA ŚWIECIE!!!

A WSZYSTKIM DZIECIACZKOM I ICH MAMOM WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE, NIECH SIĘ SPEŁNIĄ WAM WSZYSTKIE MARZENIA W TYM NOWYM ROKU 2007!
Buziaki ślą:
Ola, Aniela i Mateo
 
Romeczku dużo zdrówka i pociechy z rodziców
:-D :-D :-D

W Nowym Roku życzymy Wam 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości,
a dzisiejszej nocy udanej zabawy
- Gosia, Daniel, Krzyś i Oleńka
:-D :-D :-D


 
Dla Romeczka Duuuzo zdrowka, szczescia i pomyslnosci! Niech rosnie duzy i szczesliwiutki! 100 lat!!!

A Wszystkim dzieciaczkom z BB i ich rodzicom, zyczymy wszystkiego najlepszego w nadchodzacym Nowym 2007 Roku, jak najwiecej zdrowka, jak najmniej smuteczkow i jak najwiecej milosci!!!
A w dniu dzisiejszym zyczymy szampanskiej zabawy dla wszystkich, rzeki mleka dla dzieci i strumieni szampana dla rodzicow!

Ania i Marcin z Maciusiem:-D
 
Zdrówka i wszystkiego naj dla ROMKA I FRANKA.
Stary rok mija ,lecz marzenia zostają
Niech sie wam wszystkim one spełniają
Z Nowym Rokiem niech los wam się odmieni
A ogród życia wnet zazieleni.
Gabrysia Patrycja Janusz
 
ROMCIU KOCHANY ŻYJ NAM DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE;-)

I pozostałe życzenia....

Kuligiem chciałam do Was przyjechać,lecz kare konie nie chciały czekać.Porwały sanie,mkną pod gwiazdami a ja zostałam tu z życzeniami.Ale gdy tylko okno otworzysz,w świeżym płateczku życzenia złożę, w gwiazdce co spada tutaj z obłoków bedę Wam życzyć DO SIEGO ROKU!!!:-)
 
WSZYSTKIM W NOWYM ROKU 2007 MIłOśCI, SZCZęśCIA ORAZ DUżO DROWIA żYCZY ASIA , ADAM , KAMILA, MATEUSZ I IGOREK :-)
 
Romkowi od Franka STO LATEK :-D

a wszystkim dzieciaczkom i wszystkim mamusiom- oby tem następny rok był jeszcze lepszy niż ten, w którymurodziły nam się dzieciaczki..
 
reklama
WSZYSTKIM WRZESNIOWYM DZIECIACZKOM I ICH MAMUSIOM ZYCZE SUPER ZABAWY SYLWESTROWEJ;-) ORAZ SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2007
 
Do góry