reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Zyczenia ... :):):):)

reklama
A my tu ostatnio mamy zaległości i mi głupio.... ale naprawdę z całego serca życzę wszystkim 9cio miesięczniakom duuuuużo radości, miłości, zdrowia, szczęścia, bezbolesnego ząbkowania, fajnych zabawek, fajnych rodziców (żeby dobrze wychowani byli!!!) no i szczęśliwego życia małych odkrywców - jak najwięcej odkryć a jak najmniej bólu :):):)!!! (bo że poznawanie świata bywa bolesne to przecież wiemy)
 
A nas nie było przez weekend, więc spóźnione, ale nie mniej serdeczne życzenia Wojtusiowi i Maksiowi!! Rośnijcie zdrowo, chłopaki :)
 
I my Wojtusiowi i Maxiowi przesyłamy gorące buziaki z okazji ukończenia 9 miesięcy!
 
Ja przepraszam, ze spoznione, ale nas tu nie bylo.... Wielkie buziaki dla Zosienki, Wojciaszka i Maxika!!! Sciskamy Was mocno, Kochane Brzdace!!! :-D :-D :-D
 
reklama
Do góry