reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

witajcie

dzisiejszy dzień uciekł mi nie wiem kiedy , rano pojechałam z małym do sklepu z obuwiem ortopedycznym i zakupiłam mu buty do przedszkola i wkładki specjalne i zapłaciłam tylko 280 zł wrrrr:wściekła/y: i takim to sposobem pozbyłam się reszty pieniążków będę musiała wziąć w tym miesiącu debet no ale cóż dla dziecka musi być.
Mąż był w pracy a ja jeszcze wstąpiłam do szwagierki bo mały chciał bardzo do Amelki , więc posiedzieliśmy u nich chwilkę i dotarłam z małym po 14 do domciu w między czasie zasnął mi w samochodzie i musiałam wnieść go do domu i rozebrać na śpiocha:-)
A przed chwilką mały zaliczył fryzjera (nawet bardzo nie płakał), obcięliśmy włoski Wiktorkowi i już tym sposobem też zaliczył już kąpiel i ogląda bajki a ja mam wreszcie chwilkę do siebie:-D



Agnieszka
ty zawsze super wyglądasz. U nas też od 2 tygodni śpi bez pieluchy i na razie odpukać ani jednej wpadki

aga2010
ale grzecznie otworzył buzię,dał sobie sprawdzić wszystkie ząbki, polakierować nawet
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
na koniec oczywiście dostał naklejki.
brawa dla małego, dzielny chłopczyk

zielona
On Tam patio I trawnik... Zawsze przypadkiEm grabie/widly/sekator mogly sie Tam znalezc... ;)
:-D:-D:-Dnie ma to jak wyobraźnia

Aniam
W mielnie bylysmy na plazy. zero wiatru i 10 stopni
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
prawie jak majowka
normalnie zazdroszczę:zawstydzona/y:

elvi
ja nie znoszę połączenia owoców i warzyw, np owoce z majonezem dla mnie są fuj od razu mam odruch wymiotny:no:
a ja likier kawowy popijam
ja też chcę uwielbiam likiery kawowe

filonka
Dawid w końcu nauczył sie samodzielnego zasypiania .trwało to od 40 min do 15, teraz zasypia w 5 połozywszy go do łuzeczka i zamknieciu drzwi w pokoju, takze mój sukces.
gratki dla Dawida, a Kacper po prostu słodki z tymi tekstami jak ja bym chciała usłyszeć jak mój tak mówi ech, pewnie nigdy nie usłyszę od niego tego typu tekstów bo u niego nie ma prawie myślenia abstrakcyjnego:cool:

kittek super że tak fajnie spędzacie czas zazdroszczę tej plaży u nas nawet za bardzo nie ma gdzie iść z tym dzieciakiem na spacer:no:

mamoPaulinki współczuję, zdrówka dla Paulinki

mamusiu brawa dla ciebie dzielna mamusiu

Aniez a gdzie ty nam się podziałaś kobieto?
 
reklama
U nas allegrowa sobota, wszystkie zbędne rzeczy focimy i wystawiamy, a po dzieciach tego mnóstwo. Abym nie marudziła M. mi polewa martini;-)Maciek buntownik nauczył się tupać i jak coś mu nie po nosie to tupanie odstawia, ale skutecznie te jego buntownicze próby ignorujemy.

Agnieszka - w sumie rudzielce tak mają. Dawaj foty! Ciekawa jestem efektu.

mamusia - gratulacje;-)

basia - owoce z majonezem? a fuj! Tego bym nie ruszyła, bo majonezu nie lubię.
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczorkiem, dziś sobie trochę wysprzątałam mieszkanie, śmieci 2 kartony posegregowane, normalnie nie wiem skąd tyle tego się bierze:szok: a wyrzucamy co 2-3 dni selekcjonowane.
Maonka z dzieciakami pojechała to młodą nakarmiłam i do łóżka szybko wrzuciłam, zapominając o lekach. Mam nadzieję, ze sobie nie przypomni i już nie wstanie;-)
Ależ było fajnie, szkoda, że Agi nie było bo w ogóle byłby meksyk:-D ale ja tak lubię jak w domu gwarno jest, jak mogę posłuchać innych dzieciaków a nie tylko Pauliny;-) Ala z Pauliną to takie dwie buntowniczki ale się nawet dogadują, tzn Ala czasem przytakiwała Pauli chociaż inne zdanie chyba miała:-D A Leonek ucieszył Rikusia bo zostawiał po sobie ciasteczka na podłodze, ten drugi je sprzątał od razu, więc spoko;-) No i Monika faktycznie odejść nie moze od małego, jak tylko zniknęła w łazience to włączyła sie syrena;-) Musimy sie chyba częściej spotykać, Paulince się podobało, chyba już dorasta do dzielenia sie i zabawy z rówieśnikami:tak:

Ja się za allegro może jutro wezmę, mam trochę fot już obrobionych tylko siąść i to opisać. Najwazniejsze, ze się sprzedaje i potrzeby Paulinki na razie zabezpiecza.

Agnieszka przekaż A, że jest mi bardzo miło, że tak Paulinką się interesuje, zawsze mi się ciepło na sercu robi jak słyszę, że koleżanki rodzice śledzą jej losy albo własnie Twój mąż, mimo, że chłop zapracowany jest;-) O urodzinach w takim razie nie zapomnę:-p

Basia gratki dla W za te pieluchy, u nas masakra, młoda tak sika w nocy, ze rano śpi w mokrym łóżku, w mokrym ubraniu i nic jej nie rusza:-( Fatalnie jest z jej czuciem:no:

Zmykam, J resztę winka rozlał więc przed kolacją się delektuję:-)
 
Dorotko chetnie bym winka wypila ale poki co musze zadowolic sie karmi
Elvie wyslij mi link do aukcji moze cos dla siebie znajde :tak:
Basia ceny obuwia ortopedycznego sa jak dla mnie kosmiczne, do nas dzwonili w piatek z rehabilitacji ze najblizszy termin mamy na 1 wrzesnia normalnie porazka !!!

A my sie chwalimy ze pierwsze werandowanie mamy za soba , jutro polozna przyjdzie zdjac mi szwy i wkoncu wypuscimy sie na jakas wycieczke
 
mamusiu - napisz mi na priv co potrzebujesz to ja Ci wtedy foty zrobię, bo mnóstwo tego mam, szczególnie ubranek. Tu masz link do jednej z naszych aukcji: Fisher Price huśtawka leżaczek bujaczek Deluxe 3w1 (4000902735) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. możesz kliknąć na wszystkie przedmioty sprzedającego to zobaczysz też resztę. Dzisiaj znów się listwami przypodłogowymi w pokoju Leny zajęliśmy, więc na foty czasu brak, ale obiecałam sobie że codziennie po kilka nowych aukcji dodam. Mamusia.. werandowanie - cudne czasy:-) Udanych spacerków!

basia - ceny faktycznie bardzo wysokie są, ciekawa jestem ile my za Maćkowe wkładki zapłacimy.

mamoPaulinki - ja to się zawsze śmieję, że mi niania jak przychodzi to śmieci podrzuca:-D też nie wiem skąd tyle tego się bierze.

Agnieszka - no to lecę zaglądać czy dodałaś;-) Jak cięcie dobre to po myciu jeszcze lepiej wygląda niż tuz po fryzjerze. Mnie się takie naturalniejsze wersje zawsze bardziej podobają niż wypieszczone;-)

Maciula śpi, M. po lody pojechał a ja się na spacer z psiurem wybieram. Rano trochę z nim pobiegałam i omal mi ręki nie urwał, gdy cztery sarny z krzaków wyleciały. Zamówiłam też smycz z amortyzatorem i takie mocowanie do roweru, w tygodniu powinnam dostać to zaczniemy rowerkowanie:-)
 
Elvie ubrankami bede zainteresowana i w pozniejszym czasie bucikami,poki co tych w rozmiarze 0-3 miesiaca mamy full, beda potrzebne te wieksze ;-)
 
dzien dobry, ja tradycyjnie spac nie moge wiec nadrabial zaleglosci sieciowe przy kubku kawy (inki oczywiscie:tak:) Milego poranka wszystkim życzę :-)
 
reklama
Witam się poweekendowo.
Mam mase pracy, więc tylko napiszę mamusiu Jaś jest przesłodki.
miłego poniedziałku wszystkim.
 
Do góry