reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam się...
Jak cicho ;-) :-D

Aniezów wywiało na ferie??
Gosieńko żyjecie??
Elvie twoją ciekawość zaraz zaspokoję ;-)

Jak na poniedziałek przystało nic mi się nie chce ;-) :-D Miłego dnia!
 
reklama
Witam:)
..i na siłkę zmykam. Kamila odwołała, ale stwierdziłam, że pierniczę i jadę sama, bo jak będę na Nią czekać to mnie zima zastanie.

Aga - zainspirowałaś mnie, też sobie smak inki dziś przypomnę:-)
Agnieszka - czekam z niecierpliwością:-D

Wczoraj do 21:00 pokój Leny robiliśmy, zostało mycie okien (3 balkonowe), doczyszczenie ram z farby (blee) i dumam, czy by takiej babki sobie nie zamówić, bo ona ma magiczny gumowy nożyk i za 36zł mi te okna doprowadzi do stanu idealnego, sama w życiu tak pięknie okien poremontowych nie wyczyszczę a wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. No i na firanki czekamy, zasłony wyprasuję i się pochwalę;-)Kolor wyszedł pastelowy i z białymi meblami wygląda bardzo ładnie.
 
Dzień Dobry wszystkim
To był kiepski weekend - 13 rocznica :(

Pojawiły mi się w glowie pomysły remontowe - z konieczności muszę przemalować kuchnie - bo Stefan pluje żarciem na ścianę :crazy:, a i chyba mam dość swojej sypialni (znaczy się kolorów) marzy mi się biała sypialnia, ściany, meble, - z meblami będzie problem bo są wenge, ale ściany zawsze mogę zmienić.
 
Dobra, skończyłam prasowanie, 3cie pranie już nastawione (dwa pierwsze suszą się już na balkonie), dom poodkurzany, kurze starte, zmywarka opróżniona... co jeszcze mogę zrobić? bo brakuje mi pomysłów?:-D za okna się nie będę brała, ale chyba zacznę ubranka dla Stasia segregować, bo mam 6 pudeł w sumie :zawstydzona/y: Nie ma to jak wstać o 5 :tak::-)

Nata, biała sypialnie mnie też się marzy, ale narazie nic remontu nie będzie:-(
 
Widze ze jakies wiosenne szalenstwo porzadkowo-remontowe Panie moje ogarnelo :D Dzien dobry! :)
Zycze zatem powodzenia w mysiu okien sprzataniu itd.
Ja okna dopiero pelna wiosna umyje ;)
U mnie chwilowo zagoscilo w miare zdrowie choc Alik ma rano jeszcze gila ale pewnie dopoki nie przeleczhmy jej tego hemofilusa antybiotem to sie nie zmieni.
Za to zaliczyla mega skok rozwojowy :) w ciagu tygodnia nauczyla sie pelzac symetrycznie, siadac na wszelkie sposoby, atawac na czworakach i stawac na nogach w lozeczku i przy bramkach ;) jeszcze czekamy na raczkowanie :) gorzej ze odreagowuje te zmiany i bardzo marudna jest i angarzujaca. No i cycus mamuniny jak Leonek. Zostawic jej nie moge bo ryk. No chyba ze z Tata ;)

Mamusiu na Jaska napatrzec sie nie moge taki cukiereczek z niego ♥
Nata przykro mi z powodu 13rocznicy.
Elvie udanego wykanczania pokoju :)
Pozdrawiam Was dziołchy i zmykam do kochanej marudy.
 
Gdzie Was Kobitki wywiało...
U nas dalej chorobowo:angry: dzisiaj kolejna wizyta u lekarza, Mania jutro kończy antybiotyk, Ola ma do niedzieli jeszcze ale poprawa jest kolosalna i niunia ma się już dobrze, tylko przez problemy z brzuszkiem schudła i teraz to już wygląda naprawdę nie ciekawie, Kuba oczywiście tez chory i również na antybolu i jego ten paskudny wirus nie ominął i ma pojedyncze zmiany w okrzelach:wściekła/y:
Ręce opadają już mi na to wszystko, w aptekach i na wizyty w tym miesiącu poszło ponad 800 zł:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Idę, poogarniam sobie dokumenty i muszę się dzisiaj wcześniej położyć bo już nie wyrabiam:-(
 
Ooo faktycznie wszystkie zniknely ;)
Sonia wspolczuje Ci bardzo. Kase w aptece tez kolosalna zostawiamy co miesiac przez te choroby Julci :(

A Alisia dzis zrobila kilka malych kroczkow na czworakach wiec jestem happy bo moze zacznie raczkowac :)
Julcia poszla do przedszkola po przerwie i szczesliwa. W czw ma bal przebierancow wiec troche malo czasu na realizacje pomyslow wiec zakupilam korone i bedzie kind of krolewna ;)
Milego wieczoru :)
 
sonia - i ja współczuję oraz zdrówka życzę!
Ella - brawa dla Alicji, ciotka za raczkowanie codziennie &&& zaciska!

Ja za 7 minut konferencję zaczynam, więc zmykam życząc Wam miłego wieczoru.
 
Witam dzisiaj do domu dopiero dotarłam, bo jeszcze nocowaliśmy u teściów. Jutro się zacznie, pranie i sprzątanie. Tak na szybko piszę, bo mąż strasznie stęskniony po tym tyg ;-)

Witam wieczorkiem, dziś sobie trochę wysprzątałam mieszkanie,
I po co, jak Leon wszędzie nakruszył ;-), ale dobrze, że jest odkurzacz, co wszystko wciągnie :-D
śmieci 2 kartony posegregowane, normalnie nie wiem skąd tyle tego się bierze:szok: a wyrzucamy co 2-3 dni selekcjonowane.
Maonka z dzieciakami pojechała to młodą nakarmiłam i do łóżka szybko wrzuciłam, zapominając o lekach. Mam nadzieję, ze sobie nie przypomni i już nie wstanie;-)
Ależ było fajnie, szkoda, że Agi nie było bo w ogóle byłby meksyk:-D ale ja tak lubię jak w domu gwarno jest, jak mogę posłuchać innych dzieciaków a nie tylko Pauliny;-) Ala z Pauliną to takie dwie buntowniczki ale się nawet dogadują, tzn Ala czasem przytakiwała Pauli chociaż inne zdanie chyba miała:-D A Leonek ucieszył Rikusia bo zostawiał po sobie ciasteczka na podłodze, ten drugi je sprzątał od razu, więc spoko;-) No i Monika faktycznie odejść nie moze od małego, jak tylko zniknęła w łazience to włączyła sie syrena;-) Musimy sie chyba częściej spotykać, Paulince się podobało, chyba już dorasta do dzielenia sie i zabawy z rówieśnikami:tak:

Ja się za allegro może jutro wezmę, mam trochę fot już obrobionych tylko siąść i to opisać. Najwazniejsze, ze się sprzedaje i potrzeby Paulinki na razie zabezpiecza.

Agnieszka przekaż A, że jest mi bardzo miło, że tak Paulinką się interesuje, zawsze mi się ciepło na sercu robi jak słyszę, że koleżanki rodzice śledzą jej losy albo własnie Twój mąż, mimo, że chłop zapracowany jest;-) O urodzinach w takim razie nie zapomnę:-p

Basia gratki dla W za te pieluchy, u nas masakra, młoda tak sika w nocy, ze rano śpi w mokrym łóżku, w mokrym ubraniu i nic jej nie rusza:-( Fatalnie jest z jej czuciem:no:

Zmykam, J resztę winka rozlał więc przed kolacją się delektuję:-)
Nam też miło było się z Wami spotkać. Alicja zawsze się cieszy jak ma się spotkać z Pauliną.
Mam nadzieję, że już następne spotkanie w większym gronie będzie i Aga dojedzie ze swoimi chłopakami
Dziewczyny się pobawiły, chociaż miałam wrażenie, że każda w swojej bajce była. ;-)
Rico świetny piesek, przytulaczek mały, z Paulinką tworzą świetny team. I widać bardzo, że miłości spragniony. Na wiosnę pomyślimy o jakiejś wycieczce za miasto ;-)

Dorotko chetnie bym winka wypila ale poki co musze zadowolic sie karmi

A my sie chwalimy ze pierwsze werandowanie mamy za soba , jutro polozna przyjdzie zdjac mi szwy i wkoncu wypuscimy sie na jakas wycieczke
Dla pocieszenia ja też tylko przy karmi lub innym sikaczu bezalkoholowym

mamusiu - napisz mi na priv co potrzebujesz to ja Ci wtedy foty zrobię, bo mnóstwo tego mam, szczególnie ubranek. Tu masz link do jednej z naszych aukcji: Fisher Price huśtawka leżaczek bujaczek Deluxe 3w1 (4000902735) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. możesz kliknąć na wszystkie przedmioty sprzedającego to zobaczysz też resztę. Dzisiaj znów się listwami przypodłogowymi w pokoju Leny zajęliśmy, więc na foty czasu brak, ale obiecałam sobie że codziennie po kilka nowych aukcji dodam. Mamusia.. werandowanie - cudne czasy:-) Udanych spacerków!

basia - ceny faktycznie bardzo wysokie są, ciekawa jestem ile my za Maćkowe wkładki zapłacimy.

mamoPaulinki - ja to się zawsze śmieję, że mi niania jak przychodzi to śmieci podrzuca:-D też nie wiem skąd tyle tego się bierze.

Agnieszka - no to lecę zaglądać czy dodałaś;-) Jak cięcie dobre to po myciu jeszcze lepiej wygląda niż tuz po fryzjerze. Mnie się takie naturalniejsze wersje zawsze bardziej podobają niż wypieszczone;-)

Maciula śpi, M. po lody pojechał a ja się na spacer z psiurem wybieram. Rano trochę z nim pobiegałam i omal mi ręki nie urwał, gdy cztery sarny z krzaków wyleciały. Zamówiłam też smycz z amortyzatorem i takie mocowanie do roweru, w tygodniu powinnam dostać to zaczniemy rowerkowanie:-)
Jeśli to wkładki memo, które ma Alicja to 30zł, no chyba że podrożały.

Elvie ubrankami bede zainteresowana i w pozniejszym czasie bucikami,poki co tych w rozmiarze 0-3 miesiaca mamy full, beda potrzebne te wieksze ;-)
Też mam bardzo dużo ubrań po Leonie, on rośnie jak szalony, więc jak coś to daj znać, co Ci będzie potrzebne.
Ooo faktycznie wszystkie zniknely ;)
Sonia wspolczuje Ci bardzo. Kase w aptece tez kolosalna zostawiamy co miesiac przez te choroby Julci :(

A Alisia dzis zrobila kilka malych kroczkow na czworakach wiec jestem happy bo moze zacznie raczkowac :)
Julcia poszla do przedszkola po przerwie i szczesliwa. W czw ma bal przebierancow wiec troche malo czasu na realizacje pomyslow wiec zakupilam korone i bedzie kind of krolewna ;)
Milego wieczoru :)
Ella gratulacje dla leniuszka ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorota a jak Paulina dzisiaj, nadal w domu jesteście?
Do tej pory chce mi się śmiać jak to Leon z Alicją władowali się do posłania Rica :-D
 
Do góry