reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplementy w ciąży

reklama
skąd wniosek, że komuś rodzice pomagali, nawet jeśli pomagali to masz z tym problem? Jak Ci żal wydać te 80zl na suple, to nie kupuj i głupio nie pytaj. Te 80zl to jest kropla w morzu wydatków jakie Ciebie czeka.
Skąd ? Bo ludzie którzy piszą takie rzeczy jak ty to łatwo się domyśleć co rodzice pomagają i takim osobą jest w życiu łatwiej ;) Jak cię stać żeby kupować po takiej cenie bo w aptece wiadomo drożej to sobie kupuj sama tam , ja zadałam pytanie nie tylko do ciebie a zapytać każdy ma prawo i dostać normalną odpowiedź. A z ciebie to jest chamidło które tylko umie dowalać komuś w życiu, miłego dnia.
 
Skąd ? Bo ludzie którzy piszą takie rzeczy jak ty to łatwo się domyśleć co rodzice pomagają i takim osobą jest w życiu łatwiej ;) Jak cię stać żeby kupować po takiej cenie bo w aptece wiadomo drożej to sobie kupuj sama tam , ja zadałam pytanie nie tylko do ciebie a zapytać każdy ma prawo i dostać normalną odpowiedź. A z ciebie to jest chamidło które tylko umie dowalać komuś w życiu, miłego dnia.
Ciebie coś boli? Nie ma znaczenia, czy ktoś pomaga czy nie pomaga.
Dostałaś odpowiedz, ze powinnaś te witaminy kupić i brać, nawet po porodzie.
Zdajesz sobie sprawę ile kosztuje utrzymanie dziecka ? Jak zamierzasz to zrobić jak szkoda Ci 80 zł ?
Jak w aptece drogo to kup sobie przez internet. Nie musisz przyjmować pueri możesz inne witaminy🤦‍♀️
 
Ciebie coś boli? Nie ma znaczenia, czy ktoś pomaga czy nie pomaga.
Dostałaś odpowiedz, ze powinnaś te witaminy kupić i brać, nawet po porodzie.
Zdajesz sobie sprawę ile kosztuje utrzymanie dziecka ? Jak zamierzasz to zrobić jak szkoda Ci 80 zł ?
Jak w aptece drogo to kup sobie przez internet. Nie musisz przyjmować pueri możesz inne witaminy🤦‍♀️
Następne chamidło 😁😁😁😁
 
Ja będąc w ciąży nie brałam żadnych suplementów, tylko kwas foliowy, witaminy jadłam jedząc ogromną ilość warzyw i owoców tak doradziła mi moją ginekolog i wcale tego nie żałuję, we wtorek urodziłam zdrową córeczkę, jeszcze jesteśmy w szpitalu natomiast każde przeprowadzone badanie kończy się idealnym wynikiem, moje badania również. Polecam Ci przez ostatnie dwa tygodnie korzystać z dobroci lata jedząc jak ja owoce i warzywa będą dużo zdrowsze jak witaminy w tabletce. Życzę Ci cudownego zakończenia ciąży i idealnych wyników badań.
 
reklama
A mój lekarz twierdzi, że jak masz dobrze zbilansowaną dietę, to wcale nie trzeba przyjmować suplementów 🤷‍♀️
Jeżeli ktoś jest w zupełności zdrowy to tak, ale jeżeli ma się jakieś mutacje, które np. utrudniają wchłanianie witamin, to już może nie być tak wesoło. Wszystko zależy od organizmu. Naprawdę pozazdrościć osobom, którym taka dieta wystarcza. Bardzo bym tak chciała.

Nasze babcie, czy nawet mamy też nie brały witamin i się rodziło bardzo dużo zdrowych dzieci. Więc macie rację, niestety nie w każdym przypadku się ona sprawdza. 😔
 
Do góry